Konsultacijos Daugiabučių Namų Savininkų Bendrijoms (DNSB)

Konsultacijos / PIRMININKAS, VALDYBA / Pirmininko pareigos

Kur galėčiau sužinoti, kas yra namo bendrijos „Masčio 40“ Telšiuose pirmininkas? Gyvenu name, kuris priklauso šiai bendrijai, moku mokesčius į jos sąskaitą, bet kai prakiuro namo stogas ir jį reikia nedelsiant remontuoti, kai kuriems gyventojams bėga vanduo ir pelija butų sienos ir lubos, niekas nešaukia susirinkimo ir nesirūpina bendrais namo gyventojų reikalais.

Klausimą uždavė: Edita, 2011-05-14
Paskutinė redakcija: 2016-05-25
Reitingas:
(balsavo 0)

 Kas yra bendrijos pirmininkas galima sužinoti nuvykus į Registrų centrą. Jei pirmininkas nevykdo savo pareigų, remiantis DGNKPPSBĮ 11 str. susirinkimą gali sušaukti 1/4 bendrijos narių. 


DGNKPPSBĮ 11 str. 1. Visuotinius susirinkimus šaukia bendrijos pirmininkas arba bendrijos valdyba bendrijos įstatuose nustatyta tvarka. Visuotinis susirinkimas turi būti sušauktas ir tais atvejais, kai to reikalauja revizijos komisija (revizorius) arba daugiau kaip ketvirtadalis bendrijos narių (jeigu bendrija jungia kelis daugiabučius namus, – daugiau kaip ketvirtadalis bendrijos narių kiekviename pastate arba daugiau kaip ketvirtadalis bendrijos narių bent viename pastate, jeigu visuotinis susirinkimas šaukiamas pasibaigus valdymo organų kadencijai). Jeigu bendrijos valdymo organas per mėnesį nuo reikalavimo sušaukti visuotinį susirinkimą pateikimo dienos susirinkimo nesušaukia, jį gali sušaukti revizijos komisija (revizorius) arba daugiau kaip ketvirtadalis bendrijos narių (jeigu bendrija jungia kelis daugiabučius namus, – daugiau kaip ketvirtadalis bendrijos narių kiekviename pastate arba daugiau kaip ketvirtadalis bendrijos narių bent viename pastate, jeigu visuotinis susirinkimas šaukiamas pasibaigus valdymo organų kadencijai).

<...>Atsakė: Vilma


Komentarai (1) 1-1
  1. andrius

    2017-04-25, 13:28:06
    Sveiki, si svetaine siulo iskarto pulti pirmininka ir isteriskai ieskoti problemu, bet neatsako i pagrindinius klausimus. Buvo pas mane lapa pakabine, kad pulkit pirmininka ir darykit audita greiciau. Nes neva yra problema.Matyt is tu problemu jie tikisi pelno. 1. Stogo remontas cia ne 100 eur vamzdzio keitimas, kad galima butu atlikti per 1 diena. Visi puikiai zinome kaip atrodo susirinkimas del stogo remonto ir kaip letai jis vyksta. Reikia eiti pas pirmininka ir klausti kada numatoma, o ne rinkti parasus ir griauti tvarka, negi norite gyventi betvarkeje. (Telefone nera lietuviu kalbos, sorry)

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas