Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2017-09-21
Pirmininkų ir gyventojų komunikacija tampa dar geresnė

UAB „Skaidri apskaitos sistema“ naujovė, kuri leidžia pirmininkams dar lengviau bendrauti su gyventojais. Mūsų savitarnos sistemoje bendrijų nariams pirmininkai nuo šiol gali siųsti ne tik elektroninius laiškus, bet ir SMS žinutes.

Ne visi bendrijų gyventojai turi kompiuterį ar naudojasi internetu, todėl skubūs ir svarbūs pranešimai ne visada laiku pasiekdavo kiekvieną jos narį. Tačiau SMS siuntimas padeda šią problemą išspręsti. Svarbią ir neatidėliotiną informaciją dabar galima pateikti per kelias minutes tiesiai į gyventojo mobilųjį telefoną.Anksčiau dalis pirmininkų jau buvo išreiškę norą naudotis tokia galimybe, todėl dabar džiaugiamės galėdami ją pristatyti.
 

Greita prieiga prie informacijos ir jos dalinimasis šiais laikais yra labai aktualus dalykas. Daugiabutyje įvykus avarijai yra svarbu neatidėliojant apie tai pranešti visiems jo gyventojams. Naujoji funkcija tai leidžia atlikti greitai ir operatyviai. Taip pat SMS žinutėmis bendrijos nariams galima priminti apie artėjantį susirinkimą, planuojamus atlikti darbus name bei kitus aktualius dalykus. Naudinga ir tai, jog galima pasirinkti kuriems gyventojams siųsti pranešimus: jei informacija aktuali tik vienam ar keliems butams, pranešimus gaus tik jie.
 

Naująją funkciją visi bendrijų pirmininkai gali rasti prisijungę prie dnsb.eu savitarnos. Parašius žinutės tekstą reikia pasirinkti kam ji bus siunčiama (automatiškai yra pažymėti visi asmenys), taip pat, jei reikia, galima nustatyti ir tikslų pranešimo išsiuntimo laiką. Naudinga ir tai, jog lieka visa išsiųstų pranešimų istorija ir vėliau galima peržiūrėti, kam pranešimas buvo siųstas, galbūt reikia siuntimą pakartoti.
 

Svarbu tai, kad SMS pranešimus siųsti galima tik tiems gyventojams, kurių telefono numeriai yra įvesti į sistemą. Juos įvesti gali patys gyventojai prisijungę prie savo paskyros. Taip pat gyventojų kontaktus gali pateikti ir pirmininkas parašydamas mums darbų nurodymą.
 

Kadangi šią paslaugą teikia privatus ryšio operatorius, ji yra minimaliai apmokestinama. Tačiau paslauga nėra privaloma: tai tik papildoma informavimo galimybė – alternatyva nemokamiems elektroninio pašto pranešimams.
 

Tikimės, kad šis informacijos perdavimas pagerins pirmininkų ir gyventojų bendravimą bei leis operatyviai pateikti svarbią informaciją bendrijų nariams.

Komentarai (0) 0-0
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0045 sek.