Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2010-04-24
DN Saulės takas 4 SB nori matyti savo išlaidas

    DN Saulės takas 4 SB nariai ir gyventojai daugiausia yra paprasti ir tvarkingi žmonės, kurie rūpinasi savo bendru turtu - senos statybos blokiniu namu. Sena statyba reikalauja daug priežiūros ir lėšų, todėl apsisprendimas pereiti prie skaidrios apskaitos sistemos nebuvo jau toks netikėtas. Viską lėmė noras žinoti, kur išteka gyventojų pinigai.

    Šiame name visi supranta, jog pinigai yra visų bendrijos narių ir juos reikia naudoti EFEKTYVIAI. Mažiausiomis sąnaudomis pasiekti didžiausią rezultatą.


    Naujai pasikeitęs šio namo pirmininkas, po išrinkimo, buvo pagrindinis iniciatorius dėl skaidrios veiklos bendrijoje. Žmogus, besirūpinantis visų ir tuo pačiu savu būstu ketina skelbti aukcionus viešai ir taip sutaupyti daugiau lėšų bendrijai, o privalumu ar net pirmininko švarios sąžinės įrodymu vadina tai, kad apie išleistas sumas visi gyvventojai netrukdomai galės visą informaciją pamatyti internete.

 

    "Visi įsivaizduoja, kad pirmininkas, tai su įrankiais bėgiojantis žmogus, kuris gali sutvarkyti viską ir visur ir betkuriuo paros metu. Toks įsivaizdavimas, mano nuomone, yra klaidingas. Aš geru pirmininku laikau labai gerą vadybininką, kuris sugeba susitvarkyti su namo problemomis, organizuoti tvarkymosi darbus ar remontą name. Pirmininko alga išties yra maža, tačiau ji ir įrodo, kad pirmininkas turi tinkamai organizuoti bendrijos darbus, o ne pats lakstyti ir viską tvarkyti. Jei tinkamai organizuoji veiklas bendrijoje, neimi "atkatų", neužkrauni savęs tau nepriklausančiais darbais, tai ir atlygis yra užtektinas, ir sąžinė rami, ir bendrija tvarkinga." - sako DN Saulės takas 4 SB pirmininkas.

Komentarai (6) 1-6
aleksandras
2010-09-12, 15:44:14
Reikia tyketis,kad bendrijos reikalai pajudes i gera puse,nes turim nauja pirmininka.
Vitalija
2010-09-25, 14:36:48
Kodėl CR.lt duomenų bazėje jūsų bendrija slepia savo bendrijos vadovo duomenis? Kodėl nėra jokių kontaktinių duomenų, kuriuos gali matyti tik registruoti lankytojai ( fizinis arba juridinis asmuo)?
Slapukas
2010-09-30, 11:54:16
:D slapta bendrija su slaptu pirmininku ;) :D
Manau, kad svarbiausia tuos duomenis turėti bendrijos nariams?
TOMAS
2015-06-12, 10:26:26
sveiki,noriu pirkti buta siame name,turiu klausima gyventojam. ar nera planuose namo renovacijos?
Remigijus
2015-06-17, 10:05:34
Problemos su pačia renovacija, kaip programa yra. Namas tai geras, finansai geri, skolininkų nėra, darbai esminiai juda. Laiptinės dažytos, durys, geros, stogeliai dengti, stogas prieš kokius 5 metus dengtas, vamzdynai keisti nauji, elektros instaliacija iki el. skaitiklio irgi pakeista naujai. Pats gyvenu, vertinu namą labai gerai :)
stasys
2016-11-12, 14:03:34
komentaro tekstas...

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0053 sek.