Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2014-06-18
Tinklalapio atnaujinimo darbai

 

            Jau senokai nekreipėme dėmesio į savo internetinį įmonės veidą - tinklalapį.  Atėjo tas momentas, kai reikia pradėti atnaujinti tinklalapyje pateikiamą informaciją. Atgaivinti skyrelių teikiamas paslaugas, skatinti stebėti ne tik individualią mūsų klientų informaciją, bet ir domėtis bendruomenių reikalais, problemomis.

 

            Ateityje naujienose planuojame teikti ne tik mūsų įmonės aktualią informaciją, bet ir bendrijoms aktualias naujienas, kurios nėra susijusios su mūsų įmone tiesiogiai. Gali pasitaikyti atvejų, kada pateiksime nuorodas į kitus tinklalapius, kurių autorinis turinys gali būti Jums aktualus. Stengsimės atkreipti dėmesį į pirmininkams, gyventojams, paslaugų teikėjams aktualią informaciją. 


        Konsultacijų skyrelio turinys bus keičiamas, stengiantis išlaikyti ankstesnių atsakymų patirtį. Pasikeitus įstatymams ar kitoms aplinkybėms mūsų ankstesni klausimai gali būti klaidingi, todėl tokius atsakymus vengiant sumaišties stengsimės pašalinti. Tie atsakymai, kurie mūsų nuomone, gali būti naudingi - paliksime. Jums, naršant konkrečius klausimus, gali pasitaikyti, kad tuo pačiu metu arba po dienos mūsų teikiami atsakymai ar pasiūlymai pasikeitė ar pasipildė. Nenustebkite - tai reiškia, kad šis klausimas buvo atnaujintas. 

 

        Akcionų skyrelį bandysime gaivinti iš naujo. Anksčiau patyrėme, kad susidomėjimas paslaugų skelbimu ir dėl jų atlikimo yra pakankamai mažas - trūksta lankstumo pasiūlymo paskelbimui, susidomėjimas iš įmonių mažas, mūsų tinklalapio žinomumas įmonių tarpe nėra didelis. Priimsime sprendimus, kad šios problemos ilgainiui spręstųsi.

 

        Gyventojų pageidautai forumo erdvei bandysime suteikti funkcionalumo. Patyrėme, kad viltys dėtos į forumo erdvę buvo per didelės. Forumo naudojimo dažnumas nėra didelis - dažnai būna pavieniai kreipimosi atvejai. Siunčiant forumo pranešimus el. paštu (norintiems) tikimės pagerinti naudojimo statistiką.

 

         Šiltų ir saulėtų dienų!

Komentarai (0) 0-0
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0052 sek.