Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2015-03-03
Pradedame teikti skolų administravimo paslaugą

Pradedame teikti daugiabučių namų savininkų bendrijoms bendrasavininkų skolų administravimo paslaugas! Skolų administravimo paslauga su skolininku prasideda nuo dialogo užmezgimo dėl skolos grąžinimo, iki priverstinio skolos išieškojimo teismine tvarka.

 

Tvarkydami DNSB buhalterinę apskaitą galime operatyviai stebėti skolininkų mokumą ir atlikti skolų administravimo veiksmus mažiausiais kaštais, pagal tarpusavyje suderintus kriterijus. Šie kriterijai turi įvardinti, kada prieš skolininką turi būti imamasi veiksmų: kiek laiko turi būti nemokėjęs mokesčių, iki kokios sumos turi būti susidariusi skola, kiek kartų siunčiami raginimo raštai, kokioms aplinkybėms esant kreipiamės į teisminį išieškojimą ir pan. Įvardinus kriterijus, skolų išieškotojas,  DNSB valdymo organas ir apskaitos įmonė, žinos kada reikia reaguoti, siekiant bendrijoje neturėti skolininkų. Šį stebėjimą ir reagavimą galime atlikti mes!


Skolų administravimas daugiabučių namų savininkų bendrijoms dažnai sukelia daug problemų, nes DNSB darbuotojai dažniausiai neturi pakankamai laiko ir įgūdžių, kurie padėtų išvengti skolininkų atsiradimo. Administruojant skolininkus, būtina kiekvieną mėnesį tikrinti jų atsiskaitomumą, taip pat teisingam ir pagrįstam mokesčių priskaitymui reikalingi tinkamai sutvarkyti bendrijos dokumentai (Protokolai, įsakymai, nurodymai, aktai ir tt.). Šių dokumentų patikrinimą, užsakius skolų administravimo paslaugą, atlieka teisininkas. Jis taip pat teikia rekomendacijas ir pasiūlymus, kokių sprendimų ar dokumentų reikia, norint neturėti sunkumų išieškant skolas.

 

Skolų išieškojimas nėra pati maloniausia procedūra ir dėl santykių tarp pirmininko ir bendrasavininkų. DNSB valdymo organai dažnai vengia eiti į tiesioginį konfliktą su savo valdomos bendrijos patalpų bendrasavininkais, todėl išieškojimas tampa dar sudėtingesnis. Patikėjus skolų išieškojimą atsakingai savo pareigas vykdančiai įmonei, siekiame šį "barjerą" pirmininkams panaikinti. 

 

UAB "Skaidri apskaitos sistema", veikdama kaip DNSB buhalterinės apskaitos įmonė, sieks suteikti efektyvią ir užtikrintą skolų monitoringo paslaugą!

Komentarai (1) 1-1
Živilė
2015-10-27, 09:35:39
Puiku, kad teikiate ir skolų išieškojimo paslaugą-verta apie tai pamąstyti daugumai bendrijų. Pačiam pirmininkui užsiimti skolų išieškojimu sudėtinga, nes tai užima labai daug laiko, pastangų ir t.t.Jau taeko tai praeiti. Buvo sunku.

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0046 sek.