Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2016-12-30
Bendrijų gyventojams svarbi informacija pasiekiama daug greičiau ir paprasčiau
Namu bendrijos naujienosBendrijų pirmininkai jau gali daug lengviau ir efektyviau bendrauti su bendrijų gyventojais: pranešti apie name įvykusias nelaimes, teikti svarbią informaciją, susijusią su rodmenų deklaravimu, sąskaitomis už būstą bei turto saugumu.
  Iki šiol bendrijų pirmininkai galėjo skelbti įvairias naujienas susijusias su bendrija ir jos reikalais mūsų tinklapyje, tačiau tai ne visada būdavo perskaitoma, o bendrijos pirmininko darbas ne visada įvertinamas. Jau dabar visą šią informaciją galima išsiųsti kiekvienam bendrijos nariui individualiai elektroniniu paštu.
  Informacijos perteikimas svarbus tiek gyventojams, tiek bendrijų pirmininkams, kurie jau ir anksčiau buvo išreiškę norą naudotis tokia galimybe. Ši funkcija palengvina bendravimą, leidžia aktualią informaciją išsiųsti keletą kartų. Taip pat labai svarbu tai, jog vėliau galima peržiūrėti visus išsiųstus pranešimus, matyti, kam ši informacija buvo siųsta, kam galbūt reikėtų siuntimą pakartoti. Lengvai galima pamatyti, ar laiškas išsiųstas reikiamam adresatui.

Tokia informacija kaip namo rūsyje įvykusi vandentiekio avarija turi būti pateikiama operatyviai ir nedelsiant. Naujoji funkcija būtent tai ir leidžia atlikti. Norėdamas perduoti aktualią informaciją, pirmininkas parengia pranešimą, kurį vėliau išsiunčia elektroniniu paštu visiems bendrijos nariams arba kiekvienam individualiai. Šis pranešimas gali būti įvairaus turinio, pavyzdžiui: naujienos apie atliktus name darbus, planuojamus pirkimus, informacija apie name įvykusią avariją, arba tiesiog paprasta žinutė-palinkėjimas švenčių proga. Be šių dalykų pirmininkai galės siųsti ir kitą informaciją susijusią su jūsų būsto ir turto saugumu: priminti, jog išvykstant atostogauti reikia gerai užrakinti duris, sandariai užverti langus, verta išjungti elektrą bei užsukti įvadinius vandens tiekimo ventilius. Be viso to jūs galėsite gauti ir papildomą medžiagą: įvairius failus, nuotraukas ar vaizdo klipus.

 Gali kilti klausimas: ką daryti, jei neturiu interneto ir nesinaudoju elektroniniu paštu. „Ši problema greitai taip pat turėtų būti išspręsta“, – teigia Šiaulių skyriaus vadovė Justina Dolgovienė. Anot jos, ateityje planuojama įgyvendinti funkciją, kuri leis aktualią informaciją gauti ir trumposiomis žinutėmis (SMS). Kadangi šią paslaugą teiks privatus ryšio operatorius, ji gali būti minimaliai apmokestinama. Tačiau paslauga nebus privaloma: tai tik papildoma informavimo galimybė – alternatyva nemokamiems elektroninio pašto pranešimams. Keletas pirmininkų jau išreiškė norą ja pasinaudoti, pateikdami siūlymą žinutes siųsti bendrijos skolininkams su raginimais apmokėti susidariusias skolas.

 Šis naujas ir greitas informacijos teikimas palengvins naujienų, svarbių pranešimų perdavimą gyventojams. Mūsų darbuotojai tikisi, kad nauja funkcija pagerins gyventojų ir pirmininkų bendradarbiavimą, ir linki gražių ir prasmingų Naujųjų metų.
Komentarai (4) 1-4
Zinaida
2017-01-02, 16:19:54
O jei pirmininkas piktybiškai neteikia informacijos, kurią privalo pateikti, ar Jūs iš jo pareikalausite?
Gerda
2017-01-06, 09:33:37
Toks dabar valdininkų (administratorių) bendravimo su interesantais stilius, ponia Zinaida - Jūsų problema - Jūsų rūpestis... Pirmininkas ir neatsakys iki to momento, kol nesurasite tinkamo būdo aktualiai informacijai "išgauti"... Dėl Pirmininko (bendrijos Valdybos) savivaliavimo kreipkitės pagalbos į "Bloga Bendrija" elektroninį portalą ar telefonu - jie pasufleruoja kaip elgtis. Galime šiame skyrelyje pasišnekučiuoti retsykiais - turime analogiškų problemų savo bendrijoje - kaip ir visa beišsivaikščiojanti Lietuva... Skaidri Apskaitos Sistema (SAS) šiame portale informacijos teikia tik tiek, kiek jai bendrijų pirmininkai pateikia. Jei apsirinku - kviečiu prie diskusijos prisijungti ir SAS atstovą - "Geresnę ateitį kurkime patys" - jūsų obalsis. Kaip matote - mėginame. O ir atrodysime visi pakankamai europietiškai šiame kontekste. Pagarbiai - sėkmės Zinaidai "kariaujant" - G.
Zinaidai ir Gerdai
2017-04-28, 12:42:24
ar ne piktybiniai "ligoniai" tokius komentarus laido? - blogabendrija.lt tik ruporas ir dar niekam dorai nepadėjo.... tik išplatino paaštrino ir paliko... kaip buvo "problemos" taip ir liko..
Zinaida Šmitaitė
2017-10-12, 11:46:36
Gerda Jūs atstovaujate UAB "Skaidri apskaitos sistema" ar "Bloga bendrija" ir kokie tie tinkami būdai informacijai išgauti? Tikras pirmininkas, kuris yra savo vietoje, kuriam patinka tai ką jis daro visada atsakys į gyventojų klausimus, pateiks informaciją ir bendraus. Viskas išsikreipia tik tada kai žmogus nemėgsta ir nesupranta to ką daro.

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.004 sek.