Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2010-03-23
Nuo dabar visiems bendrijų pirmininkams leidžiama skelbti AUKCIONUS!

Bendrijų aukcionai     Nuo dabar visoms daugiabučių namų bendrijoms leidžiama naudotis DARBŲ AUKCIONAIS!

Kiek anksčiau buvo leidžiama aukcionus skelbti toms bendrijoms, kurių apskaitą tvarko VšĮ "Minčių bankas", tačiau dabar darbų aukcionus gali skelbti VISOS daugiabučių namų savininkų bendrijos!

    Kas yra darbų aukcionas? Darbų aukcionas, tai aukcionas, kuriame skelbiami bendijoms reikalingi atlikti darbai. Bendrijų pirmininkams paskelbus aukcioną, jame gali dalyvauti visi fiziniai ir juridiniai asmenys, susimokėję dalyvio mokestį.

     Ši sistema leis pirmininkams skaidriai vykdyti pirkimus ir panaikins įtarimus dėl "atkatų" mokėjimo ar kitų nelegalių veiksmų. Pirmininkai, kurie aktyviai dalyvaus šiame aukcione bus taip pat pretendentai "SKAIDRUOLIO" nominacijai gauti.

     Svarbu, kad gyventume sąžiningoje visuomenėje!


     Visoms bendrijoms aukcionų skaičius yra neribojamas - kiek darbų reikia atlikti - tiek ir aukcionų galite skelbti! Tikimasi, kad ilgainiui šiuose aukcionuose dalyvaus daug įmonių, kurių dėka paslaugos bus atliekamos kokybiškai ir už mažiausią kainą.

 

            Bendrijoms, kurių buhalteriją tvarko VšĮ "Minčių bankas", aukcionai nieko nekainuos! Jų kreditų sąskaitos bus pastoviai papildomos be jokio užmokesčio. 

            Kitoms bendrijoms, kurios nori skelbti viešus aukcionus internete, kainuos tik aukciono paskelbimas, kuris įkainotas 9 kreditais. Po aukciono paskelbimo bendrija gali papildyti aukciono informaciją nemokamai tie kartų, kiek jai reikės, norint išsirinkti tinkamą darbų atlikėją-vykdytoją.

            Aukcionų dalyviams, norintiems laimėti aukcioną, pradinis dalyvio mokestis yra 9 kreditai (šiai dienai 9 Lt), o darbų atlikimo pasiūlymo kainos ir informacijos atnaujinimas - 1 kreditas (1 Lt).

 

     Šios sumos yra simbolinės ir sudarytos tik tam, kad atsikratyti piktnaudžiaujančių dalyvių. O piktnaudžiavimo formų yra išties daug: dalyvavimas be tikslo laimėti, kainų netikslingas dažnas keitimas, dalyvių klaidinimas, nerimtas požiūris į skelbiamas sąlygas ir k.t. Niekas be rimtų ketinimų neskelbs fiktyvių, netinkamų ar nerimtų skelbimų, jeigu už juos reikia bent minimaliai susimokėti. Tikimės iš įmonių darnaus ir tvarkingo dalyvavimo aukcionuose. Ir, žinoma, linkime pateikti kuo naudingesnius ir priimtinesnius, abiejoms pusėms naudingus, pasiūlymus!

     Tikimės, kad šie aukcionai bus vioms pusėms naudingi!  Visiems linkime SĖMĖS!

Atnaujinimas: 2011-03-01

Šiai skilčiai nepasiteisinus, jos veiklą sustabdėme. Tikimės atrasti principinius trūkumus ir skyrelį padaryti vėl aktyvų.

Komentarai (1) 1-1
Vilhelmina
2011-08-10, 22:14:15
Ši skiltis gera,trūkumas tas, kad daugumos bendrijų nariai prarado savo teisę į bendrą dalinę nuosavybę.Bendrijos pirmininkai( valdyba) užgrobė bendrą turtą.Skelbti akcionus nenaudinga, nes tai skaidri veikla.

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0062 sek.