Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2017-05-17
Svarbi informacija „Vilniaus šilumos tinklų“ klientams
Nuo šių metų kovo 30 d. centrinio šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas Vilniaus gyventojams teikia AB „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT). Iki kovo 29 d., pagal 15 metų galiojusią šilumos ūkio nuomos sutartį, šią veiklą vykdė UAB „Vilniaus energija“.

Dėl šios priežasties už balandžio mėnesį suteiktas centralizuoto šildymo bei karšto vandens tiekimo paslaugas visiems VŠT klientams yra siunčiamos popierinės sąskaitos nepaisant to, jeigu vartotojai jas iki šiol gaudavo internetu.

Popierinės sąskaitos Vilniaus gyventojams iš VŠT pradėtos siųsti tik gegužės 11 d. Jose pateikta ir informacija bei duomenys kaip prisijungti prie VŠT klientų savitarnos svetainės. Tokias sąskaitas visi asmenys gyvenantys ne bendrijoje arba bendrijoje, kurioje šildymo bei vandens suvartojimo duomenis kiekvienas gyventojas deklaruoja ir už paslaugas moka tiesiogiai tiekėjui, gaus individualiai. Tačiau jei sutartį su VŠT (prieš tai su „Vilniaus energija“) yra sudariusi bendrija ir kiekvienas bendrijos gyventojas už šias paslaugas moka į bendrijos sąskaitą, popierinę sąskaitą gaus tik tokios bendrijos pirmininkas.
 
Įprastai mokėjimo lapelius „Skaidri apskaitos sistema“ gyventojams pateikia iki 15 mėnesio dienos, tačiau susidarius tokiai situacijai, mokėjimo lapeliai Vilniaus bendrijų, kurios sudariusios sutartį su VŠT, gyventojams šį mėnesį bus pateikti vėliau – iki kitos savaitės pabaigos.


Taip yra dėl to, jog tokios bendrijos pirmininkas gavęs popierinę sąskaita (kurios siunčiamos tik nuo 11 mėnesio dienos) ją turi persiųsti „Skaidrios apskaitos sistemos“ buhalterijai ir tik ją gavus yra suskaičiuojama bendra mokėjimų suma bei pateikiami mokėjimo pranešimai.

Visų kitų miestų bei Vilniaus bendrijų, kurios neturi pasirašiusios sutarties su VŠT, gyventojams mokėjimo už komunalines paslaugas lapeliai išsiųsti laiku.

Komentarai (0) 0-0
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0029 sek.