Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2016-05-31
Nekontroliuojant situacijos, būna, ir pirmininkai „paslysta“

Noras užsitikrinti skaidrumą ir sutaupyti mokesčius dažniausiai būna pagrindinė paskata steigti bendriją, tačiau tam, kad rezultatas būtų pasiektas, dar reikia išsirinkti atsakingą pirmininką, aktyvią valdybą ir revizorių, o taip pat ir visiems gyventojams būtina rūpintis bendrais reikalais.

Buhalterinė apskaita čia vaidina ypač reikšmingą vaidmenį, nes gali atskleisti butų ir patalpų savininkams daug informacijos ir suteikti galimybę kontroliuoti bei efektyviai valdyti bendrijos finansus, tinkama linkme pakreipti bendrijos veiklą. Kai reikalaujama nuolat pateikti detalius buhalterinius duomenis ir išsamias aiškias ataskaitas, bet koks aplaidumas bus pastebėtas.
Deja, nekontroliuojant situacijos, būna, ir pirmininkai „paslysta“. Štai pernai į viešumą išlindo gėdinga istorija apie Panevėžio miesto savivaldybėje dirbusią moterį, kuri būdama daugiabučio namo pirmininke pasisavino per 30 tūkst. € namo remontui sukauptų pinigų. Nors ir emigravo į užsienį, teisiamųjų suolo ši pirmininkė neišvengė.
 
Plačiau skaitykite: http://www.tv3.lt.
Dar viena istorija apie valdymo be kontrolės pasekmes čia: www.respublika.ltwww.respublika.lt.

Komentarai (0) 0-0
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

...

Puslapio krovimas: 0.0038 sek.