Konsultacijos Daugiabučių Namų Savininkų Bendrijoms (DNSB)

Konsultacijos / www.dnsb.eu SKIRTI KLAUSIMAI / Kiti aktualūs klausimai

Pagal kokius kriterijus nustatote, kad bendrijų buhalterijos vedamos neskaidriai ir klaidingai, jei bendrijų apskaitą paprastai tvarko profesionalūs buhalteriai?

Klausimą uždavė: Viktorija, 2010-09-30
Paskutinė redakcija: 2017-05-10
Reitingas:
(balsavo 1)

Dažniausiai sužinome apie neskaidrumą ir klaidingumą iš žmonių skundų, kurie kreipiasi, norėdami išsiaiškinti kaip turi būti skaičiuojami bendrijos mokesčiai ir kodėl pas juos yra skaičiuojami ne taip, kaip derėtų skaičiuoti.

 

Tai galima nesunkiai suprasti iš konsultacijų skyrelyje esančių klausimų.

Niekas negali sakyti ir mes nesakome, kad visos bendrijos yra blogos. O blogų bendrijų tikrai yra.

 

Jeigu bendrijos nariai negauna atsakymų į elementarius klausimus, tada kyla tikrai abejonės dėl bendrijos skaidrumo.

Dėl klaidingumo - esame atlikę pakankamai revizijų, kad galėtume teigti jog tinkamai ir taisyklingai vesti apskaitą bendrijose nėra taip paprasta.


Komentarai (2) 1-2
  1. doma

    2014-10-03, 20:16:54
    esu bendrijos narys ar galiu gauti internetines bankininkystes israsus nes kyla labai daug klausimu del neaiskios buhalterijos
  2. Viktoras

    2020-06-30, 21:58:28
    Laba diena. Pirmininkas X vadovavo prasidejus renovacijos darbams. Jiems nepasibaigus pirmininkas X nori atsisakyti Bendrijos pirmininko pareigu, ar taip gali pasielgti- perleisdamas sias preigas laikinai einanciam, daugumus neisrinktam pirmininkui? Ar cia slypi kazkokia klasta kuria mes turetume zinoti (begimas nuo atsakomybes, gal bendrijos lesu panaudojimas ne taip kaip reikia) , kaip visa tai issiaiskinti, patikrinti?

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas