Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:

UAB SKAIDRI APSKAITOS SISTEMA
Kodas: 303041806
PVM k.: LT100007792212
Saulės takas 4-53, Šiauliai

 


Norėdami susisiekti, skambinkite:

Tel. nr.: 8 37 245555
Mob. nr.: 8 (605) 31 605

 

 

 

Susisiekti su mumis galite užpildę šią formą:

Vardas:
Pavardė:
Bendrijos pavadinimas:
Namo adresas:
El. paštas:
Telefonas:
Tema:
Žinutė:
 

 

APIE MUS

Mūsų tikslas - pateikti daugiabučių namų savininkų bendrijoms skaidrią buhalteriją tiesiai į kompiuterio ekraną. Tikime, kad naujausios technologijos, žmonių aktyvumas ir noras keistis, garantuos apskaitos duomenų skaidrumą ir leis kurti kokybiškesnę ir efektyvesnę savivaldą!


Stengsimės, kad internete būtų matomi visi vedami apskaitos dokumentai, kurie parodo bendrijos ūkinės veiklos rezultatus. Protokolai, susirinkimai ir jų sprendimai, išrašytos bei gautos sąskaitos faktūros,  detalūs darbuotojų atlyginimai, ilgalaikio turto apskaita, bendrasis žurnalas, didžioji knyga, balansas pasirinktam llaikotarpiui - visa tai gali būti matoma Jūsų ekrane! 

 

VIZIJA

Moralės principais besivadovaujanti ir socialiai atsakinga įstaiga, pirmaujanti savo srityje Lietuvoje.

 

MISIJA

Kurti socialiai atsakingą, etišką ir moralų verslą, naudojant naujausias technologijas ir pritaikant jas visuomenės poreikiams tenkinti.

 

Uždaviniai:

 

Nr.1

Naudojantis DNSB.eu sistema siekti, kad visos daugiabučių namų savininkų bendrijos vykdytų skaidrios apskaitos politiką.

Nr.2

Plėtojant gerus bendradarbiavimo santykius, siekti, kad paslaugų teikėjams - savo srities profesionalams, vykdantiems atsakingą ir etišką veiklą, daugiabučių namų savininkų bendrijos taptų patraukli rinka.

      

Puslapio krovimas: 0.0043 sek.