Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2017-07-31
Kaip telefoniniai sukčiai išvilioja pinigus iš bendrijų pirmininkų
Neseniai buvo skelbta istorija apie Palangos daugiabučio namo bendrijos pirmininką, iš kurio telefoniniai sukčiai sugebėjo išvilioti ne tik jo, bet ir visos bendrijos pinigus.
Šią istoriją išgirdęs UAB „Skaidri apskaitos sistema“ vadovas Remigijus Nemira pasidalijo savo patirtimi su naujienų portalu 15min. Prieš keletą mėnesių jo, buvusio bendrijos pirmininko, kontaktus iš kažkur gavę sukčiai bandė išvilioti prisijungimo prie banko sąskaitos duomenis. Sulaukęs tokio skambučio R. Nemira greitai suprato, kad jam skambinantys asmenys veikiausiai – telefoniniai sukčiai, ir įrašė pokalbį. Iš beveik pusvalandžio trukmės įrašo galima pamatyti, jog sukčiai tam ruošiasi iš anksto: nurodo įvairius vardus, skaičius, susitikimo policijos komisariate laiką, turi įrašytą ir pokalbiuose su banku skambančią melodiją.
„Manau, kad prevencijos tikslais jį turėtų perklausyti visi. Svarbu suvokti, kaip gudrumu jie įveikia žmogų, lyg ir nieko blogo neklausia, tačiau sugeba galop gauti, ko nori“ – apie pokalbio įrašą atsiliepia Remigijus Nemira.

Išsamiau apie šią istoriją paskaityti ir išgirsti visą pokalbio įrašą galite 15min straipsnyje.
Komentarai (0) 0-0
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

...

Puslapio krovimas: 0.0041 sek.