Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2015-11-26
Panevėžyje buriasi daugiabučių namų savininkų bendrijos

Į steigiamą daugiabučių bendrijų asociaciją kol kas įsijungė tik septynios bendrijos, kitos dar svarsto dėl savo narystės. Iniciatyvinės grupės narys, Projektuotojų gatvės 3-ojo namo pirmininkas Raimondas Sosnovskis įsitikinęs, kad tokia bendrijas vienijanti organizacija yra naudinga ir būtina – padės išspręsti daugybę ūkinių, techninių, teisinių problemų, su kuriomis susiduria namų pirmininkai. Bus sutaupytos ir lėšos, ir laikas. Pavyzdžiui, asociacijai turėti savo teisininką, išmanantį bendrijų įstatymus, kur kas pigiau ir patogiau, nei kiekvienai bendrijai samdyti juristą atskirai.
 

Plačiau skaitykite: www.sekunde.lt.


Komentarai (3) 1-3
Dainius
2015-12-13, 23:22:51
Kaip keliu namų pirmininkas pasakysiu savo nuomonę apie bendrijų asociaciją. Kaip namui būtina steigti bendriją, kad būtų teisingai, sąžiningai ir deramai tvarkomi visi su pastato priežiūra susiję veiksmai, taip ir bendrijoms palengvinant jų valdymą reikia burtis į asociacijas. Svarbu, kad į jas burtusi tik bendrijos. Pavieniai pirmininkai nepajėgus išspręsti visas bendrijos problemas, susitelkę galėtumėt daug ką išspresti bendrom jėgom, kiekviena bendrija yra specifinė, su atskiromis istorijomis ir įvairiom problemom. Bendravimas padeda viską išspręsti. Pasidalinę bendrijos problemomis turėtumėt galimybę rasti geriausią problemos sprendimo būdą. Rekomenduočiau asociacijai į savo narius priimti tik bendrijas nepadaryti tokios klaidos, kaip Vilniaus dnsb asociacija, kurios pirmininkas yra Juozas Antanaitis neva padedantis bendrijoms, bet jei pasigilinus matyti, kad asociacijos nariais yra ir administruojančios įmonės. Ne vieną kartą teko į juos kreiptis pagalbos dėl administratorių padarytų neteisėtų veiksmų, gaila bet pagalbos iš jų negavau. Kreipiantis pagalbos dėl bendrijų steigimo, taip pat nesulaukiau realios pagalbos. Atsakymas yra akivaizdus, ji negali kenkti savo nariams. Tai rodo, kad ši asociacija yra administruojančių įmonių (rubikono) kišenėje. O sąžininga, skaidri ir aktivi asociacija visada reikalinga bendrijoms ir gyventojams. Ji privalo padėti ir ginti paprastą žmogų - gyventoją.
Julianta
2016-03-19, 13:29:28
Dainiau, prie visos pagarbos tau, bet tu neraštingas . Vilniaus DNSB asociacija yra bendrijų asociacija. Tu klaidini žmones. Respublikoje veikia respublikinė organizacija, Lietuvos respublikiniai būsto valdymo ir priežiūros rūmai, kurio nariais gali būti visi būsto savininkai, nepriklausomai kas juos valdo. Tai Vilniaus DNSB asociacija, kaip ir kitų miestų asociacijos, yra Lietuvoje būsto rūmų nariai. N E M E L U O K I M E!
Dainius
2017-04-11, 14:04:22
Ponia ar panelė Julianta, jei tai neišgalvotas Jūsų vardas. Pagal Jūsų rašysena galima pamanyti, kad mes vienokiu ar kitokiu būdu esam pažystami. Tai leidžia manyti Jūsų frazė „prie visos pagarbos tau“. Kad galėtumėm artimiau pabendrauti siūlyčiau konkrečiau prisistatyti. Kurioje vietoje esu suklydęs, kad Būsto valdymo rūmai ir DNSB asociacija yra dvi skirtingos įmonės, ar tai, kad ponas J. Antanaitis sėdi ant dviejų kėdžių, ar tai, kad Būsto rūmai dangsto savo narius, administruojančias įmones? Kurioje vietoje yra netiesa, Julianta? Pabandykim tai išgvildenti. Įdomu bus sužinoti Jūsų nuomonę. O aš savo ruoštu galėsiu išsakyti savo su tam tikrais faktais. Kadangi mano kelios bendrijos buvo šios asociacijos nariais galiu pagrįstai teigti, kad yra taip, kaip apie tai parašyta ankstesniame komentare. Jei su tuo nesutinkate esate arba jų atstovė arba jų suklaidinta.

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

...

Puslapio krovimas: 0.0055 sek.