Konsultacijos Daugiabučių Namų Savininkų Bendrijoms (DNSB)

Konsultacijos / BENDRIJOS APSKAITOS IR BUHALTERIJOS TVARKYMAS / Bendrijos rinkliavos (mokesčiai) išlaidoms padengti

Jeigu bendrija gauna nuolaidą paslaugoms (5 proc.), tai ar gali taikyti gyventojams normalų tarifą be (5 proc.) nuolaidos?

Neredaguotas klausimas:
Bendrija už bendrą elektrą liftams, lasiptinių apšvietimui ir kt. bendroms reikmėms apmoka VST pagal vidutinių apkrovų tarifus- t,y. apie 10 ct. pigiau ir dar gauna 5 procentus nuolaidų, o iš gyventojų išreikalauja pagal didžiausius įkainius ir tuo gauna didelius skirtumus pinigų, kurie pasilieka bendrijoje, o apie tai sužinojom tik atsitiktinai... tai tos pajamos ar gali būti skaitomos kaip pelnas apmokestinimui, ir neteisėtas gyventojų apmokestinimas.
Klausimą uždavė: Gyventojas, 2011-02-28
Paskutinė redakcija: 2015-03-18
Reitingas:
(balsavo 0)

Negali.

 

Rinkliavos mokesčius būtina rinkti tik tuos, kurie buvo nuspręsti susirinkime arba pagal faktą.

 

Elektros išlaidos skaičiuojamos pagal faktą. Visos nuolaidos turėtų būti taikomos ir gyventojų mokesčiams. Bendrija negali gauti pajamų iš tarpininkavimo tarp tiekėjų ir bendrijos patalpų savininkų.

 

Tokiu būdu skaičiuojami mokesčiai yra neteisingi.

 

Atsakė: Remigijus


Komentarai (1) 1-1
  1. bp

    2012-02-03, 21:29:09
    Taigi tie 5% keliauja i bendrijos saskaita ir bendrija gales padengti kazkokias islaidas. Ar jus norit, kad jums pateiktu saskaita be, o po to i kitas paslaugas paskaiciuotu dar papildomai???

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas