Konsultacijos Daugiabučių Namų Savininkų Bendrijoms (DNSB)

Konsultacijos / PIRMININKAS, VALDYBA / Pirmininko darbas

Pirmininkas bendrijoje dirba puse etato ir gauna 2400 Lt atlyginimą. Ar tai normalu?

Neredaguotas klausimas:
Ar bendrijos, kuriai priklauso 100 butų, pirmininkas gali dirbti puse etato? Dabar jam mokame tris MGL - 2400 Lt. Kokį etatą tokioje bendrijoje turėtų turėti buhalteris ir koks galėtų būti jo vidutinis atlyginimas?
Klausimą uždavė: Adolfas, 2010-10-01
Paskutinė redakcija: 2014-09-03
Reitingas:
(balsavo 0)

 Gauti bendrijoje, kur yra tik 100 butų tokio dydžio atlyginimą nėra įprasta, tačiau tai gali būti pateisinama, jeigu pirmininkas prisiima daugiau funkcijų arba ši bendrija yra kažkuo ypatinga ir siejasi su dideliu darbo krūviu.

 

Šimtabučių namų bendrijų pirmininkų algos paprastai būna nuo 300 iki 800 Lt neatskaičius mokesčių ("ant popieriaus"). Pirmininko alga priklauso nuo to ar namas naujas, kokia jo priežiūra, kiek tenka nešti atsakomybės dėl jo tvarkymo ir rūpinimosi, ar namas vykdo modernizacijos procesus, ar namas bylinėjasi su rangovais, jei neseniai pastatytas, ar pirmininkas dažnai turi lankytis teismuose dėl skolininkų ir t.t. Visos šios ir dar daug kitų sąlygų yra, kurios gali daryti įtaką pirmininko algos dydžio pateisinimui.

 

Betkuriuo atveju turime pastebėti, kad pirmininko algos dydis privalo būti sprendžiamas bendrijos narių visuotiniame susirinkime.

 

Atsakė:

Remigijus


Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas