Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:

Konsultacijos Daugiabučių Namų Savininkų Bendrijoms (DNSB)

Konsultacijos / BENDRIJA / Bendrijos dokumentai

Bendrijos veda supaprastintą buhalterinę apskaitą. Kokie apskaitos dokumentai rekuomenduojami DNSB apskaitai vesti. Gal būt yra koks pavyzdinis ekselinis variantas. (2010-05-11) komentarų: 2 peržiūrų: 10527

Nėra tokios "supaprastintos" bendrijų apskaitos. Tokių dokumentų sąrašo nevedame. Pildome ir tvarkome viską pagal poreikį negalvodami apie bendrus tokių dokumentų sąrašus. Pateikiame sąrašą, kurį galima rasti ir forumuose: http://www.tax.lt/postt1887.html Rekomenduojame pasigilinti. Bendrijos dokumentai : 1. Bendrijos įstatai; 2. Registravimo pažymėjimas (Juridinių asmenų registras); 3. Juridinių asmenų registro... (skaityti viską)

Gal galite nurodyti tiksliai, (kokie atskiri segtuvai privalo būti DNSB vedamoje apskaitoje, ir kas konkreciai juose segama)? (2010-01-08) komentarų: 3 peržiūrų: 4384

DNSB bendrijos vedamoje apskaitoje segtuvai priklauso nuo buhalterio ir pirmininko apskaitos vedamos politikos. Šiuo atveju mes galime tik rekomenduoti. DNSB yra specifiška tuo, kad jos apskaitą reiktų stengtis kuo labiau supaprastinti (bet ne suprastinti!). Įvairių įmonių veiklą tikrina auditoriai, kurie yra įpratę dirbti su popieriais ir puikiai išmano apskaitą bei įmonės veiklos organizavimo klausimus, tačiau DNSB veiklą ir... (skaityti viską)

Manau daugeliui kyla klausimas: Kokie konkrečiai dokumentai turi būti segami bendrijoje, t.y. kartu su buhalterija. Būtų gerai kad būtų konkrečiai matomas segtuvų sąrašas. (2011-01-19) komentarų: 2 peržiūrų: 2147

Bendrijoje turėtų būti tokie dokumentai: Balansas; Sąskaitų planas; Didžioji knyga; Veiklos rezultatų ataskaita; Aiškinamasis raštas; Ataskaita gyventojams; Metinės A ir B grupės pajamų deklaracijos; Apskaitos politikos raštas; Kasos knyga, kasos pajamų ir išlaidų orderiai, jas pagrindžiantys... (skaityti viską)

Name yra keletas UAB. Ju direktoriai praso pateikti saskaitas fakturas uz mokescius. Kaip isskirti pvm? Gal turita pavyzdine saskaita is bendrijos? Dekoju! (2010-05-06) komentarų: 3 peržiūrų: 1880

Bendrija NĖRA IR NEGALI BŪTI PVM MOKĖTOJA! Nebent išskirtiniais atvejais kai vykdo STAMBIĄ ūkinę-komercinę veiklą. PVM sąskaitas-faktūras gali išrašyti tik PVM MOKĖTOJAI. Šiuo atveju, jeigu bendrija nėra PVM MOKĖTOJA, ji išrašo tik sąskaitas faktūras be išskirto PVM.

.Norėčiau pamatyti 2010-01-05 d. pakeitimus DNSB įstatyme. (2011-02-02) komentarų: 0 peržiūrų: 1803

Naujausią DGNKPPSBĮ redakciją rasite čia: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=471730

Dėmesio

Klausimų uždavimo forma laikina atjungta, nes jų susikaupė daugiau nei spėjome atsakyti. Kai tik bus laisvų vietų, klausimų uždavimo forma bus automatiškai įjungta.


Infomuojame, kad konsultacijose atsakymai į klausimus rengiami pagal Jūsų pateiktą informaciją. Įspėjame, kad tai yra subjektyvi nuomonė.

Aktualūs dokumentai

Puslapio krovimas: 0.0107 sek.