Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / STEIGIMAS BENDRIJOS, PRISIJUNGIMAS, ATSISKYRIMAS, LIKVIDAVIMAS / Bendrijos likvidavimas

Ar yra nustatytas likvidatoriui terminas likviduoti daugiabučio namo savininkų bendriją? Mūsų atveju - likvidavimas vyksta 32 mėn.

Neredaguotas klausimas:
Laba diena. Ar yra nustatytas likvidatoriui laikas-likviduoti DNSB? Mūsų atveju - likvidavimas vyksta 32 mėn. Ačiū.
Klausimą uždavė: Vytautas, 2021-08-20
Paskutinė redakcija: 2021-08-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Organizacijos likvidavimas įprastai užtrunka apie 3 mėnesius. Sudėtingesniais atvejais (kai yra daug kreditorių, netvarkinga buhalterinė apskaita ir pan.) likvidavimas gali užtrukti iki vienerių metų ir ilgiau. Patartume raštu kreiptis į likvidatorių paaiškinimo, kodėl procesas užtruko, kada, planuojama, bus užbaigtas. jeigu atsakymo negautumėte arba atsakymas jūsų netenkuntų, galima raštu kreiptis į jūsų savivaldybės būsto administravimo specialistus ir prašyti pagalbos išsiaiškinti delsimo priežastis, patarti ir įtakoti, kad procesas būtų paspartintas. Netinkamai dirbantį likvidatorių galima atšaukti.

Atkreipiame dėmesį į Bendrijų įstatymo 27 straipsnį, jo pirmoje jo dalyje sakoma: "Savivaldybių vykdomosios institucijos teikia teisinę ir organizacinę pagalbą daugiabučių namų ir kitos paskirties pastatų savininkams steigiant bendrijas, organizuoja ir teikia nemokamas konsultacijas bendrijų steigimo ir veiklos, bendrijų reorganizavimo ir likvidavimo klausimais".

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas