Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / ĮSTATAI / Bendrijos įstatų ruošiniai

Bendrijos įstatų ruošiniai

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-17
Paskutinė redakcija: 2023-01-23
Reitingas:
(balsavo 0)
 

Internete yra bendrijos įstatų pavyzdžių, kuriuos galima pritaikyti savo bendrijai, tik reikėtų tikrinti, ar jie nėra pasenę, ir reikėtų turėti omenyje, kad į įstatus įrašytos nuostatos neturi prieštarauti galiojantiems teisės aktams (kartais keičiami) ir jos turi būti suformuluotos tinkama teisine kalba. Be to, įstatai skiriasi, priklausomai nuo to, ar bendrijoje renkama valdyba, revizijos komisija, ginčų nagrinėjimo komisija, bendrijos narių įgaliotiniai ir t.t.

Jeigu siekiate kokybės ir nenorite rizikuoti (netinkamai parengtų įstatų notaras gali nepatvirtinti ir visas įstatų keitimo ir tvirtinimo procedūras gali tekti kartoti iš naujo), pagalbos galite kreiptis į specialistus, besigilindami į bendrijų poreikius įstatus jie nuolat patobulina, pritaiko juos pagal skirtingus individulius poreikius, pataria ir padeda organizuoti visas įstatų tvirtinimo procedūras. Mes bendradarbiaujame ir rekomenduojame jums dėl įstatų kreiptis IĮ "Ego sum", www.bendrijukonsultavimas.lt.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas