Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2017-09-05
Atsiskaitymas už paslaugas bendrijoje nuo šiol – lengvesnis

UAB „Skaidri apskaitos sistema“ pristato naujovę, kuri leidžia bendrijų gyventojams už paslaugas atsiskaityti daug patogiau.

Jau dabar mokėti mokesčius galima per dnsb.eu savitarną.
Vienintelis dalykas kurio reikia – bendrija turi turėti atsidariusi savo banko sąskaitą UAB „Mistertango“ elektroninės bankininkystės sistemoje.

Tai ne tik padeda bendrijoms pigiau atlikti mokėjimus paslaugų tiekėjams, yra patogesnė alternatyva gyventojams, bet ir palengvina darbą pirmininkams bei valdybai.„Mistertango“ – kas tai?
 

Praėjusiais metais Lietuvoje buvo pradėta teikti mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP), kuri leidžia įmokas iš klientų surinkti kelis kartus pigiau. Tokios paslaugos esmė – paslaugos pirkėjas nukreipiamas atsiskaityti į MIP teikėją, o ne į banką, kaip įprasta. Taip įmokos iš pirkėjų surenkamos ir pervedamos paslaugos teikėjui, o įmonei nebereikia atskirai tartis su bankais. UAB „Mistertango“ viena iš keletos įmonių, kurios Lietuvoje teikia tokias paslaugas.

Pavyzdžiui, gyventojas mokėdamas už paslaugas bendrijoje nukreipiamas atsiskaityti į „Mistertango“, o ne į banką. Tada, nurodžius vienkartinius prisijungimo prie internetinės bankininkystės kodus, yra prisijungiama prie mokėjimo sąskaitos bei atliekamas pavedimas. Tokiu būdu su bendrija atsiskaitoma iš karto.
 

„Mistertango“ veikia pagal Lietuvos banko parengtus Gerosios praktikos principus, o nuo 2018 m. sausio mėnesio įgyvendinus Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą įmonės veiklą specialiai prižiūrės ir Lietuvos bankas. Šios ir kitos saugumo priemonės užtikrina, jog visos finansinės operacijos, pinigų pervedimai atliekami laikantis visų saugumo standartų.

Kodėl verta
 

Atidaryti bendrijų sąskaitas MIP bendrovėje UAB „Mistertango“ verta dėl privalumų gyventojams ir pirmininkams.


Gyventojai mokesčius galės užmokėti tiesiai per dnsb.eu savitarnos sistemą. Mokėjimai atliekami per elektroninę bankininkystę, tačiau nebereikia jungtis į banką. Viskas vienoje vietoje: peržiūrėję sąskaitą iškart ją galite užmokėti, nereikia niekur eiti ir papildomai ieškoti.

Pirmininkai visus pavedimus lėšų gavėjams gali patvirtinti per dnsb.eu sistemą, nereikia kiekvieną kartą jungtis į banką. Automatiškai įkeliami banko išrašai leidžia lanksčiau kontroliuoti pavedimus. Bendrijos dokumentai gali būti tvirtinami vienu prisijungimu.

Bendrija gali pigiau atlikti mokėjimo pavedimus tiekėjams.

 

Naudodamasi šia mokėjimo inicijavimo paslauga UAB „Skaidri apskaitos sistema“ ne tik modernizuoja dnsb.eu savitarnos sistemą, kurioje bendrijų gyventojai gali apmokėti mokesčius tiesiai per dnsb.eu portalą, palengvina pirmininkų darbą, bet ir padeda sutaupyti bendrijoms.

Bendrijai turinčiai sąskaitą UAB „Mistertango“ įmoka už paslaugas tiekėjams kainuoja tik 0,15 €, o mokėjimo sąskaitos atidarymas ir jos aptarnavimo mokestis – nemokami.

 

Palyginimui pateikiame „Mistertango“ ir populiariausių Lietuvos bankų („Swedbank“ ir SEB) bankinių operacijų įkainius.

 

Mokėti per elektroninės bankininkystės sistemą neturint jokio paslaugų plano bendrijai kainuoja:

Bankai

Į „Swedbank“

Į SEB

Į „Mistertango“

Iš „Swedbank“

0,23 €

0,41 €

0,41 €

Iš SEB

0,41 €

0,29 €

0,41 €

Iš „Mistertango“

0,15 €

0,15 €

0,00 €


Pavyzdžiui, jei bendrijos bankas yra SEB, o tiekėjo sąskaita taip pat SEB banke, už pavedimą bendrija sumokės 0,29 €.

Jei bendrijos bankas yra SEB, o tiekėjo banko sąskaita „Swedbank“ banke, pavedimas bendrijai kainuos 0,41 €.

Jei bendrija turės atsidariusi sąskaitą UAB „Mistertango“, visi jos atliekami pavedimai į kitus bankus bus 0,15 €.

 

Kaip atidaryti mokėjimų sąskaitą

Prisijungti prie „Mistertango“ ir atidaryti mokėjimų sąskaitą taip pat paprasta.

Pirmiausia asmuo (pirmininkas), kuris atidaro sąskaitą įmonei (bendrijai), turi patvirtinti savo tapatybę atsidarydamas savo asmeninę „Mistertango“ sąskaitą.
 

Ją atsidaryti galima svetainėje mistertango.lt, tam skirtuose laukeliuose, įvedus savo elektroninio pašto adresą ir sugalvotą slaptažodį (1 nuotrauka).
Tai padarius jums bus išsiųstas el. laiškas su patvirtinimo nuoroda, kurią reikės aktyvuoti.

Aktyvavus nuorodą ir prisijungus prie „Mistertango“ savitarnos reikės patvirtinti jūsų mokėjimų sąskaitą (2 nuotrauka).

Tam kad atliktumėte patvirtinimą reikia atsisiųsti „Mistertango“ mobiliąją programėlę (iPhone / Android) telefonui. Su mobiliąja programėle Jums reikės padaryti paso arba tapatybės kortelės nuotrauką, taip pat savo veido nuotrauką. Programėlės identifikacijos proceso vedlys padės atlikti šį procesą per keletą minučių.

Tai padarius el. paštu support@mistertango.com informuokite kokiu el. paštu užregistravote savo asmeninę sąskaitą ir parašykite bendrijos, kuriai norite atidaryti sąskaitą, duomenis.

                                      1 nuotrauka                                                                     2 nuotrauka
                     

Komentarai (5) 1-5
PetrasL
2017-09-10, 09:26:19
Jei bendrija turi banko sąskaitą su kažkokiu planu, vieno pavedimo kaina priklauso nuo pastarųjų kiekio per mėnesį.
dnsb.eu
2017-09-11, 10:48:20

PetrasL
Taip, čia pateiktos kainos, jei bendrija nėra užsisakiusi jokio paslaugų plano. Tačiau mokėti per „Mistertango“ (po 0,15 € už pavedimą) vistiek yra pigiau nei banku, turint užsisakius standartinį banko paslaugų tarifą.
noname
2017-09-11, 15:30:20
SEB"e ir Swedbank"e min po 10 pavedimų bendrijoms nemokami.Citadelėje - net 25. Kiek gyventojui kainuos apmokėjimas per jūsų portalą?
dnsb.eu
2017-09-11, 16:31:23

noname
Tiek SEB, tiek „Swedbank“, tiek kituose bankuose pavedimai nemokami tik užsisakius paslaugų planą, kurių kainos įvairios. Bendrijai turint sąskaitą „Mistertango“ visi pavedimai kainuos 0,15 €, nereikės jokio paslaugų plano.
dona
2017-10-23, 11:20:14
O atidarant bendrijai sąskaitą Mistertango jokių papildomų dokumentų nereikia pristatinėti?

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.006 sek.