Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2010-08-27
Nemokama revizija Jūsų bendrijoje!

 

Dėmesio! VšĮ „Minčių bankas“ skelbia konkursą dėl nemokamos revizijos atlikimo Jūsų bendrijoje!  

 

Šiuo metu situacija Lietuvos daugiabučių namų savininkų bendrijose yra kebli ir sudėtinga. Žinome, jog yra labai daug atvejų kai bendrijų pirmininkai savivaliauja, dokumentacija netvarkinga, finansinė apskaita nėra skaidri ir vieša namo gyventojams. Tokiose bendrijose dažniausiai trūksta netgi pagrindinių dokumentų. Labai dažnai mūsų tinklalapio konsultacijų skyrelyje sulaukiame susirūpinusių gyventojų klausimų ir pagalbos prašymų dėl vykdomos veiklos bendrijose skaidrumo ir sąžiningumo. 

 

Todėl VšĮ „Minčių bankas“ nusprendė PADOVANOTI išrinktai bendrijai NEMOKAMĄ REVIZIJĄ.


Skelbiame konkursą! Iš konsultacijų skyrelyje „Klauskite“ pateiktų Jūsų klausimų, kurie patenka į mūsų sudarytą "probleminių" klausimų sąrašą, atsitiktinės atrankos keliu atrinksime vieną klausimą ir su jo autoriumi susisieksime nurodytu elektroniniu paštu asmeniškai.  Laimėjusio klausimo autoriaus namo bendrijai pasiūlysime atlikti NEMOKAMĄ DNSB REVIZIJĄ: bendrijos dokumentų, finansinės ir ūkinės veiklos patikrinimą.

 

Pagrindinis ir svarbiausias šio konkurso kriterijus – gyventojų troškimas, kad jų bendrijose veikla būtų SKAIDRI.

Komentarai (13) 1-13
Regina
2010-08-29, 10:44:35
Laba diena,
labai noreciau kad atliktumet revizija musu bendrijoje ir veliau ja administruotumet.Per keturius su trupuciu metu dinge virs milijono litu.Bendrijoje 1350 butu pirmininkas niekada nerinktas.per 20 metu niekada nebuvo visuotinio nariu susirinkimo,ataskaitu nera,viskas slepiama. Dekoju
Vilma
2010-09-03, 15:51:10
komentaro tekstas...Labai būtų malonu, kad atkreiptumete dėmesį ir į GNSB.Ačiū.
Sonata
2010-10-12, 20:30:11
Laba diena, mūsų bendrijoje tikrai būtų reikalingas toks patikrinimas. Yra išvogta nemažai pinigų, jokių susirinkimų, jokių dokumentų, jokių paaiškinimų, tik tyla. Labai lauksime iš jūsų kažkokių nurodymų, ką reiktų daryti, kad tokia revizija būtų atlikta.
Mindaugas
2011-07-23, 16:09:22
Siūlau atlikti reviziją bendrijoje 422. 2011 m. pasikeitė bendrijos administracija. 2011 m. sąskaitų mokėtinos sumos išaugo, 2010 m. išlaidų suvestinė palyginimui neskelbiamos. Pirmininkas teigė, kad įvedė tvarką. Priskaičiuotuose mokesčiuose tomis pačiomis sumomis deklaruojamos permokos, koregavimai ir gauti apmokėjimai už tą patį laikotarpį.
Jonas
2012-02-08, 23:45:10
Pas mus ne metai ir ne du "pirmininkauja " tas pats asmuo .Ko paklausi - to negausi .Pagazdinus revizija , pasako kad galiu pamest visus popierius ant kiemo ir gales ta revizija daryt .Nusisvilpt ant visu reviziju .Atvaziuoja kokia firma ir pradeda kur nors ka nors remontuok reikia ar nereikia.Karta pamatom kad visi langai laiptines isimti ir sudejo nei siaip nei taip plastiko .apdailos jokios ir paliko .Visiska betvarke ir savivale .
Birutė
2012-04-11, 12:16:42
Laba diena,mūsų bendrijoje yra net du pirmininkai. Vienas renkamas,kitas samdomas.Samdomasis pats save prisiėmė į darbą ir vadovauja kaip jam reikia. Jis nėra bendrijos narys ir bendrijos gerovė jam visai nerūpi. Pastaruoju metu pradėjo mokėt išeitines kompensacijas atleidžiamiems darbuotojams. Prima į darbą žmogų savo nuožiūra ir po kelto mėnesių atleidžia su išeitine kompensacija. Per du metus išmokėta daugiau kaip 9000 litų toms kompensacijoms. Kaip paaiškėjo, ir atliekamiems darbams yra užaukštintos kainos.
Labai norėtume,kad mūsų bendrijoje RIFAS ,Klaipėdoje atliktumėte auditą.
Vilma
2012-05-03, 18:45:33
Pabandykime įveikti ir gyvenamųjų namų savininkų bendrijas. Reikia, kad kas nors ir cia pajudėtų..
Tomas
2013-03-06, 08:38:44
Laba diena, Siūlau reviziją atlikti Mažvydo g. 3 ir Priegliaus g. 9 DNSB bendrijoje, sąskaitų sumos išaugo. Informacijos neteikia.
Zina
2014-02-19, 22:30:11
Kai čia paskaičiau komentarus, pasibaisėjau. Bendrijos tikrai nereikalingos, nes žmonės nesugeba patys tvarkytis. Būtų kaip tarybų laikais valdyba ir galvų nereikėtų sukti ir pigiau už paslaugas mokėtume. Mūsų bendrijai taip pat verkiant reikia kompetentingų žmonių, kad reviziją atliktų. Tačiau kol konkursas vyko, ir įstatymai spėjo pasikeisti. Patikrinimą dabar galima prisišaukti ir iš savivaldybės. Apie tai galite skaityti čia: http://kaimynai.wordpress.com/ Ir dar pasiūlymas čia rašiusiems: viešinkite pirmininkų darbelius. Tai jiems geriausias vaistas nuo piktybiškumo.
Vaidas
2014-05-14, 18:42:59
Siunčiu didelę užuojautą tų bendrijų gyventojams kurie nukenčia nuo tokių sukčių pirmininkų. Aš pats esu bendrijos pirmininkas, bet tikrai atiduodu visą save šiam darbui, labai daug siunčiu informacijos gyventojams el. p. ir bendraujame gyvai, organizuoju visuotinius ir mažesnius, bei valdybos susirinkimus kuriuose nusprendžiame kokius darbus darysime, kiek jie kainuos ir po kiek reikės susimesti šiems darbams. Jei darome didesnės apimties darbus tai iškart po atliktų darbų suorganizuoju susirinkimą darbų priėmimui ir supažindinu su išlaidomis, kur ir kokiems darbams buvo išleista pinigai(darbų ataskaita). Prieš vykdydami darbus visada paskelbiame darbų konkursą (statybų birža ir pats skambinu įmonėms) ir didesniam medžiagų užpirkimui taip pat skelbiam konkursą per prekybininkus, taip sutaupome daug lėšų. Už visus darbus ir medžiagas atsiskaitome tik pavedimu arba kortele, kad aiškesnis skaidrumas būtų. Skelbėme konkursą langų pirkimui tai net 17 įmonių konkurse dalyvavo ir taip išsirinkome ne tik gerą kainą bet ir manau kokybę. Bet ką aš norėjau tuo pasakyti: mane pasikvietė draugai į Verkių g. 47, Vilnius namo bendrijos visuotinį susirinkimą kaip kandidatą į pirmininko vietą, taip sugalvojome sudaryti pirmininkui konkurenciją. Kai pamačiau kaip pirmininkas organizuoja susirinkimus, pateikia pirmininko ataskaitą bei koks požiūris į bendrijos narius tai žinokite pasibaisėjau. Pirmininkas gauna 2400lt atlyginimą turi kabinetą su kompiuteriu ir t.t., turi buhalterį atlyginimas 1000lt ir dar tris darbuotojus(kiemsargis, elektrikas, valytoja) turi daug nuomojamų komercinių patalpų tiesiog gyvenk ir džiaukis gyvenimu. Bet ką manote į susirinkimą susirinkę žmonės pasirašinėja ant paprasto balto popieriaus lapo net nesubrūkšniuoto padėto ant kėdės. Susirinkimą veda pirmininkas, protokolo niekas nerašo. Pirmininkas susirinko iš nedalyvaujančių 22 gyventojų balso perleidimo teise biuletenius(nors visi balso teisės perleidimo biuleteniai su darbotvarkės klausimais ir jų pritarimais turėjo būtų notaro patvirtinti) ir taip sau vėl pasitvirtino tokį patį atlyginimą 2400lt, ir nesvarbu, kad iš dalyvavusių susirinkime bendrijos narių, 19 narių buvo už atlyginimo mažinimą ir tik 7 nariai už to pačio atlyginimo palikimą. O ką kalbėti apie darbus tai išvis pakraupau, gyventojai seniai prašo rinkti 2% paramą bet pirmininkui nereikia, gyventojai prašo sutvarkyti kiemą, namo stogą, šiltinti fasadą pirmininkas atsako siūlykite kas gali tai padaryti ir tada darom na ir t.t. Va čia tai pirmininkas dirbu už labai didelę algą bet nieko nedarau, va tokios bendrijos tikrai reikia daryti auditą. Nes gyventojai moka vien tik po 80 litų kas mėnesį už administravimą ir net pirmininkui sąžinės negraužia. Na ir t.t. mano komentaras toks yra pirmininkų ir gerų ir blogų ir visiškai blogų.
doma
2014-10-03, 20:51:53
pas mus pirmininke su gyventojais visiskai nesiskaito geri tik tie kurie pagal jos dudele soka o kurie priestarauja tai priesai dokumetu irodanciu kur kas isleista neduoda o metine ataskaita tai is oro parasyti skaiciai manyciau metinem ataskaitom revizorius turetu buti ne bendrijos narys bet visiskai viesas asmuo tuomet gal butu maziau sukciavimu o dabar pirmininkams apiplesinet gyventojus sudarytos visos salygos
Vita
2015-09-11, 14:41:57
Musu namo pirmininkas - didelis stikliuko megejas. Jokiu ataskaitu neturime, dabar suzinojome, kad jau gauti keli pranesimai is Kauno vandenu, jog uz 2 savaiciu nutraukiamas karsto vandens tiekimas, nes esame skolingi 12000E. Be to, skolingi 3000E Sodrai, 11000E Kauno svarai ir apie 15000 Lesto. Isivaizduojate skolu masta???? Bendrijos saskaitos uzblokuotos, nei vienas is bendrijos nariu nera paduotas i teisma del neapmokamu paslaugu, nes dauguma nemokanciuju - primininko draugai sabutilnikai. Klaiki situacija. Dabar esame priversti sumoketi skola bendrai uz nemokius ir vagiancius gyventojus ir/arba pirmininko isvaistytas lesas. Jau nebezinome, kur kreiptis pagalbos. Auditas tokiai isiskolinusiai bendrijai yra baisi nasta. Gal galite padet?? Aciu
as
2015-11-11, 20:55:08
laba diena. mes savo p[irmininke pagaliau nuvertem is pareigu, bet buvom paduoti i teisma, teisma kaip ne keista pralosem, ir priteista tikrai nemaza suma, o ji gyventojus mulkina eile metu, dare darbus kuriuos nebuvo suderinus su gyventojais. o mes tikrai darem viska, kvietem ziniasklaida, buvo rasomi straipsniai, bet nors ja ir pavyko nuverst, bet kentesim mes eilinei gyventojai, o ji is musu susikrove turtus, dabar net negalim atsimti irangos kitu vertingu daiktu, kurie buvo pirkti uz gyventoju pinigus

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0059 sek.