Pamiršote slaptažodį?     Jungtis per FB
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
2010-02-24
Tinkamas plombavimas padės apsaugoti šilumos ir vandens skaitiklius

www.plombos.lt remia skaidrumą!   
Krizės prispausti žmonės vis išradingiau bando neteisėtai sutaupyti. Nuo vandenį bei šilumos energiją vagiančių sukčių kenčia visi mokesčių mokėtojai.

Plombos - viena iš prevencinių priemonių nuo nesankcionuotos veikos.
 
Tam, kad išvengtumėte problemų ir nesusipratimų dėl nepanaudoto vandens kiekio, siūlome plombuoti numerinėmis patikimomis plombomis. Ištobulėjus techninėms galimybėms, itin pakilo ir apsauginių plombų kokybė. Šiuolaikinių apsauginių plombų praktiškai neįmanoma nuimti ar suklastoti be akivaizdžiai matomų žymių.

Duomenų klastotojai sumaniai naudojasi senų plombavimo sistemų trūkumais. Dar daugelyje Lietuvos butų skaitikliai plombuojami švininemis plombomis, kurios įspaudžiamos tuo pačiu plombyru, vienodomis atžymomis. Pasitaiko atvejų, kai buto šeimininkai susitaria su plombuotoju ir pastarasis gali perplombuoti skaitiklius švininėmis plombomis keletą kartų. O neužplombuotus skaitliukus galima atsukti ir perstatyti atvirkščiai, kad jis suktusi atgal. Atsuktą skaitiklį po kiek laiko galima perstatyti į pradinę padėtį ir vėl užplombuoti tokia pat švinine plomba. Niekas vizualiai nenustatys, kad tai užplombuota su kita plomba.
 
Plombuojant naujomis numeruotomis plombomis perplombuoti antrą kartą nepavyks. Šios plombos yra vienkartinės ir turi unikalų numerį, kurio padirbti neįmanoma, todėl primygtinai rekomenduojame naudoti tik nesuklastojamas plombas DNSB bendrijoms, kurios buhalteriai ar pirmininkai turi patys apskaityti gyventojų skaitiklių rodmenis ir juos registruoti. Tokiu atveju būtų užtikrintas teisingumas visų namo tvarkingų ir sąžiningų mokesčių mokėtojų atžvilgiu!
 
Nebūkime ir neleiskime kitiems tapti nusikaltėliais!
Tik sąžininga visuomenė gali užtikrinti ramų ir tvarkingą gyvenimą.
To visiems ir linkime!
 

Pastaruoju metu daugiabučių namų gyventojams ir bendrijų nariams rūpi, kur būtų galima įsigyti naujų apsauginių plombavimo priemonių. Gyventojai domisi, kas patartų: kokias plombas naudoti, kad būtų saugiau. UAB “Plombos LT” siūlo platų spektrą apsauginių produktų.
 Pasiūlysime patikimiausią prevenciją, dėl kurios išvengsite turto gadinimo, klastojimo, vagiliavimo bei kitos neteisėtos veiklos. Jums išrinksime tinkamiausią plombą ir kitus įperkamus aukštos kokybės produktus. Vartotojai turi gerbti privačią nuosavybę ir ūkiškai naudotis jiems patikėtu turtu. Jūsų turto saugumas - mūsų bendrovės rūpestis.
 2007-aisiais įkurta įmonė UAB "Plombos LT" siūlo platų spektrą produktų, kurie padės kontroliuoti ir apsaugoti Daugiabučio namo savininkų bendrijos (DNSB) turtą. Sėkmingai bendradarbiaudami ir dalydamiesi patirtimi su Didžiosios Britanijos, Ukrainos, Vengrijos, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių partneriais, siekiame pateikti kokybiškas apsaugines plombas, pakuotes ir kitas plombavimo priemones.
 Jums siūlome tik aukščiausios kokybės produkciją - metalines ir plastikines plombas, apsauginius lipdukus ir juostas, apsauginius vokus ir vielas.
UAB "Plombos LT" siūlomos plombos bei kitos apsisaugojimo priemonės atitinka naujausius pasaulinius standartus.
Apsauginio plombavimo priemonių tiekėja Lietuvoje UAB “Plombos LT“ suteiks visokeriopą pagalbą DNSB nariams, norintiems pakeisti pasenusias apsaugines plombas, skirtas vandens ir šilumos skaitikliams.
"Plombos LT" orientuojasi į vartotoją, kuriam rūpi saugumas ir kokybė. Visą mūsų siūlomą produkciją galite pamatyti internetineje svetainėje www.plombos.lt .

Komentarai (4) 1-4
Antanas
2010-03-16, 19:50:51
Teisinga firma. Teko pirkti šioje įmonėje. Labai profesionaliai aptarnavo. Sekmės Plombos LT.
Rimantas
2011-06-29, 12:34:18
Žinau vos ne septynis skaitiklio stabdymo būdus, bet papildomas geležinis apvalkalas su įmontuotu stiklo langeliu užblokuotų kelių rūšių skaitiklio stabdymą.
Jeigu atsirastų daugiau norinčių įdiegti geležinius čecholus skaitikliams pasirengęs užsakyti jų pagaminimą. Vienam namui toks užsakymas brangokas, bet pavogti 60 m3 namui nuostolis apie 1000 Lt. Laukiu norinčių prisidėti prie užsakymo. tel 867023044
2011-11-25, 19:56:34
Įdomu pamatyti kaip tas čecholas atrodo ir kaip įmontuojamas.
Rimas
2014-09-16, 21:29:05
Prastai dirba jie dirba teko pirkti tai plombu kokybe atsiprasau neatlaike net 3 menesiu nuo salycio su metalu ir salcio pacios plombos sutrukinejo... nezinau ar cia profesionalumas ar kas... Buvo aiskiai pasakyta kur bus naudojama ir buvo garantuota pigu kokybiska... Nerekomenduoju...

Komentuoti
Vardas*:       El. paštas*:

Anoniminė užklausa
Jeigu manote, kad Jūsų namui reikia skaidrios buhalterijos apskaitos paslaugų, galite mums palikti anoniminę žinutę ir mes pasistengsime Jūsų name pristatyti savo paslaugas. Nurodykite namo adresą (miestas, gatvė, namo numeris) ir pastabą: 
        
 

 

BŪK SKAIDRUS!

 

"Pirmąją nakties pusę galvok apie savo trūkumus, antrąją – apie kitų."

 

"Neryžtingas žmogus, kaip neužgrūdintas kardas."

 

"Jeigu tavo sąžinė švari, nebijok, kai naktį pabels į duris."

 

"Geriau badauti su švaria sąžine, nei apsiryti su nešvaria."

 

"Žemę reikia giliai įdirbti, žinojimą reikia nuolat tobulinti."

 

"Jeigu širdyje neslepi nieko bloga, nebijok žmonių teismo."

 

 

 Senovės kinų išmintis

Puslapio krovimas: 0.0045 sek.