Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Ar bendrijos pirmininkas gali atlikti bendrijoje, kurioje įšrinktas ir dirbą pagal sutartį, įvairius santechnikos,elektros instaliacijos remonto darbus už atlygį, jeigu turi ind.veiklos pažymą ir reikiamą kvalifikaciją.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, Ar bendrijos pirmininkas gali atlikti bendrijoje kurioje įšrinktas ir dirbą pagal sutartį, įvairius santechnikos,elektros instaliacijos remonto darbus už atlygį,jeigu turi ind.veiklos pažymą ir reikiamą kvalifikaciją.
Klausimą uždavė: Rokas, 2022-11-10
Paskutinė redakcija: 2022-11-14
Reitingas:
(balsavo 0)

Kiekvienas asmuo turi teisę dirbti legalų darbą ir gauti už jį legalų teisėtą atlygį. Ribojimus bendrijos pirmininkui dirbi bendrijoje ir kitus darbus gali įvesti bendrijos narių susirinkimas arba valdybos nariai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas