Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / REVIZIJA, AUDITAS / Koks asmuo gali būti renkamas bendrijos revizoriumi

Ar bendrijos reviziją gali atlikti šališkas asmuo, turintis aukštąjį buhalterinį išsilavinimą, veikdamas pagal individualios veiklos pažymą, veiklos sritis "Buhalterinė apskaita ir auditas"?

Neredaguotas klausimas:
Ar bendrijos reviziją gali atlikti šališkas asmuo turintis aukštąjį buhalterinį išsialvinimą veikdamas pagal individualios veiklos pažymą, veiklos sritis "Buhalterinė apskaita ir auditas"
Klausimą uždavė: Aušra, 2022-03-28
Paskutinė redakcija: 2022-03-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Reviziją gali atlikti tik tas asmuo (asmenys), kurį tam išrinko bendrijos nariai. Jeigu įstatai nenumato kitaip, revizoriumi gali būti renkamas ir fizinis, ir juridinis asmuo, gali būti renkamas vienas asmuo arba komisija.

Bendrijos revizijos komisijos nariais (revizoriumi) negali būti bendrijos pirmininkas, bendrijos valdybos nariai, jų sutuoktiniai ar sugyventiniai, taip pat asmenys, kuriuos su bendrijos pirmininku ar bendrijos valdybos nariais sieja tėvystės ar artimos giminystės ryšiai (tėvai (įtėviai), vaikai (įvaikiai), broliai, seserys, taip pat sutuoktinių ar sugyventinių broliai, seserys, tėvai (įtėviai) ir vaikai (įvaikiai).

Dėl galimų papildomų reiklavaimų revizoriui - žiūrėkite ar numatyta kas jūsų bendrijos įstatuose.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas