Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kas ir kokius mokesčius privalo mokėti bendrijoje

Ar butų bendrijos pirmininkas privalo mokėti nustatytą metinį mokestį į bendrijos iždą už savo butą? Ar pirmininko statusas jį atleidžia nuo tokios prievolės?

Neredaguotas klausimas:
Ar butų bendrijos pirmininkas privalo mokėti nustatytą metinį mokestį į bendrijos iždą už savo butą? Ar pirmininko statusas jį atleidžia nuo tokios preivolės?
Klausimą uždavė: Artūras, 2022-09-16
Paskutinė redakcija: 2022-09-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu bendrijos pirmininkas turi nuosavybės pastate, jam, kaip ir kitiems savininkams, proporcingai turi būti priskaitomi įnašai, jis turi juos mokėti. Bendrijos pirmininko pareigybė nėra pagrindas atleisti savininką nuo mokesčių.

Civilinio kodekso 4.82 str: 3 dalis. "Butų ir kitų patalpų savininkai privalo proporcingai savo daliai apmokėti išlaidas namui (statiniui) išlaikyti ir išsaugoti, įstatymuose nustatyta tvarka mokėti mokesčius, rinkliavas ir kitas įmokas". 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas