Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Ar gali gali UAB "Skaidri apskaitos sistema" bendrijos mokėjimo pranešimą atsiųsti elektroniniu paštu? Būtų patogiau nei įprastu paštu.

Neredaguotas klausimas:
Ar galite siųsti mokėjimo pranešimą elektroniniu paštu. Būtų patogiau nei paprastu paštu.
Klausimą uždavė: Dalia, 2021-04-26
Paskutinė redakcija: 2021-04-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Taip, bendrovė netgi skatina kuo labiau naudotis e. galimybėmis ir sudaro tam palankias sąlygas.

Kiekvienai bendrijai, kuri naudojasi UAB "Skaidri apskaitos sistema" buhalterinės apskaitos paslaugomis, suteikiama elektoninės savitarnos erdvė. Kiekvienas buto ar kitos patalpos savininkas, prie jos prisijungęs, gali įrašyti (pakeisti) savo e. pašto adresą ir pažymėti pageidavimą mokestinius pranešimus gauti e. paštu (arba į pašto dėžutę). Raginame jus prisijungti prie savitarnos intereneto svetainėje www.dnsb.eu ir skilties MANO MENIU dalyje "Keisti duomenis" pažymėti savo pageidavimą.

Prie savitarnos prisijungsite įvedę savo unikalų vartotojo vardą ir slaptažodį, pirmą kartą jungiantis ir vardas, ir slaptažodis sutampa, jį rasite jums atsiųsto popierinio mokestinio pranešimo viršuje. Kai prisijungsite, būtinai pasikeiskite slaptažodį toje pačioje dalyje 'Kaisti duomenis". 

Jeigu neturite galimybės naudotis e. savitarna, galite paprašyti savo bendrijos pirmininko, kad jis pasirūpintų 9pateiktų užduotį buhalteriui) arba parašykite prašymą e. paštu info@dmsn.eu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas