Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

susijęs klausimas

"Dnsb.eu" savitarna butų ir kitų patalpų savininkams (2021-02-17) komentarų: 0 peržiūrų: 694

E. sistemoje „Dnsb.eu“ bendrijų pirmininkai gali pateikti įvairią informaciją bendrijų nariams ir kitiems savininkams, įrašydami ją įvairiuose puslapiuose, pavyzdžiui, puslapyje „Pradžia“, „Naujienos bendrijoje“ ar kituose, ir ne tik jau esamuose, bet ir savo pačių papildomai sukurtuose. Šią informaciją bendrijos nariai ir kiti savininkai gali peržiūrėti prisijungę prie „Dnsb.eu“ savitarnos savo unikaliu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jie gali pasižiūrėti ir pateiktus mokestinius pranešimus, pasitikrinti mokėtinas sumas, pasižiūrėti mokėjimų istoriją. Skaidrumą užtikrina tai, kad e. savitarnoje savininkai gali pasižiūrėti bendrijos sąskaitas, taip pat pirmininko įkeltus dokumentus, pavyzdžiui, protokolus, gaunamus raštus ir pan. „Pradžios“ puslapyje rekomenduotume pateikti pagrindinę informaciją apie bendriją (įregistravimo data, registracijos kodas, banko sąskaitų numeriai, e. pašto adresas, valdymo organai... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip prisijungti prie savitarnos "Dnsb.eu"? (2021-11-09) komentarų: 0 peržiūrų: 878

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (suformuoja bendrovės "Skaidri apskaitos sistema" bendrijai paskirtas buhalteris, kiekvieną mėnesį visiems savininkams siunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Ar gali gali UAB "Skaidri apskaitos sistema" bendrijos mokėjimo pranešimą atsiųsti elektroniniu paštu? Būtų patogiau nei įprastu paštu. (2021-04-26) komentarų: 0 peržiūrų: 811

Taip, bendrovė netgi skatina kuo labiau naudotis e. galimybėmis ir sudaro tam palankias sąlygas. Kiekvienai bendrijai, kuri naudojasi UAB "Skaidri apskaitos sistema" buhalterinės apskaitos paslaugomis, suteikiama elektoninės savitarnos erdvė. Kiekvienas buto ar kitos patalpos savininkas, prie jos prisijungęs, gali įrašyti (pakeisti) savo e. pašto adresą ir pažymėti pageidavimą mokestinius pranešimus gauti e. paštu (arba į pašto dėžutę). Raginame jus prisijungti prie... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Noriu prisijungti prie "Dnsb.eu" sistemos, jungiuosi pirmą kartą, kaip tai padaryti? (2021-05-18) komentarų: 0 peržiūrų: 767

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę). Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip prisiregistruoti prie sistemos "Dnsb.eu"? (2021-05-01) komentarų: 0 peržiūrų: 761

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris pirmą kartą jungiantis į sistemą interneto svetainėje www.dnsb.eu yra ir slaptažodis (sutampa, reikia pakartoti). Prisijungęs prie sistemos asmuo... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Po skyrybų tapau vienintele buto savininke, kaip pakeisti duomenys "Dnsb.eu" sistemoje? (2021-04-05) komentarų: 1 peržiūrų: 722

Pasikeitus savininkui turėtumėte pateikti tai įrodančius dokumentus (Registrų centro išduodamas nekilnojamojo turto registro išrašas) bendrijos pirmininkui, o jis turėtų pateikti užduotį atnaujinti duomenis ir "Dnsb.eu" sistemoje. Arba galite parašyti prašymą e. apštu info@dnsb.eu, pridėdama faktą įrodančius dokumentus.
susijęs klausimas

"Dnsb.eu" savitarnoje noriu pakeisti savininko duomenis, tačiau sistema neleidžia pakeisti vardo ir pavardės. (2021-03-17) komentarų: 0 peržiūrų: 715

Savininko asmens duomenys - labai svarbi saugoma informacija. Savininko vardas ir pavardė sistemoje pakeičiami tik įsitikinus, kad savininkas pasikeitė - vadovaujantis Registrų centro išduodamu "Butų (patalpų) sąrašu pastate" arba konkretaus buto (patalpos) atskiru NT išrašu. Pateikdamas oficialų dokumentą, dėl savininko pakeitimo sistemoje turi kreiptis bendrijos pirmininkas (turi pateikti nurodymą buhalteriui "Dnsb.eu" savitarnoje arba gali kreiptis į bendrovės... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Negaunu sąskaitos už 02 mėn. (2021-03-21) komentarų: 0 peržiūrų: 713

Jeigu jūsų name įsteigta bendrija, dėl negaunamo mokestinio pranešimo (sąskaitos) siūlytume pasiteirauti jūsų bendrijos pirmininko. Jeigu jūsų bendrijos buhalterinę apskaitą tvarko UAB "Skaidri apskaitos sistema", visus mokestinius pranešimus galite pasižiūrėti ir patys - prisijungę prie savitarnos www.dnsb.eu (reikės įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį). Savitarnos dalyje MANO MENIU > "Keisti duomenis" taip pat galite pažymėti, ar norite gauti mokestinius... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kodėl "Dnsb.eu" e. savitarnoje matau tik bendrą mokėtiną sumą,o nematau lapelio su tos sumos dedamosiomis? (2021-02-17) komentarų: 0 peržiūrų: 613

Bendrovė "Skaidri apskaitos sistema" savo klientams bendrijoms (bendrijų valdomų pastatų savininkams) mokestinius pranešimus (taip vadinamus lapelius) siunčia elektroniniu paštu arba pateikia į pašto dėžutes (savininkų pasirinkimu). Mokestiniai pranešimai yra detalizuojami, detalių gausumas derinamas su bendrijų pirmininkais. Jeigu jūsų bendrija yra mūsų bendrovės klientas, jūs gaunate mokestinius pranešimus pasirinktu būdu. Taip pat galite jungtis į "Dnsb.eu" savitarną... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip prisijungi prie "Dnsb.eu" e. sistemos? (2021-09-27) komentarų: 0 peržiūrų: 561

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (suformuoja bendrovės "Skaidri apskaitos sistema" bendrijai paskirtas buhalteris, kiekvieną mėnesį visiems savininkams siunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip sužinoti prisijungimo vardą prie e. savitarnos "Dnsb.eu"? (2021-08-31) komentarų: 0 peržiūrų: 492

Jūsų prisijungimo prie e. savitarnos "Dnsb.eu" vardas parašytas kiekviename jums pateiktame mėnesiniame mokestiniame pranešime. Veiksmai, jeigu jungiatės pirmą kartą: 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jums pateiktame jūsų bendrijos mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę). Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kokiu prisijungimo vardu jungtis į e. savitarną "Dnsb.eu" tam, kad pasižiūrėčiau man pateiktą mokestinį pranešimą? (2021-09-27) komentarų: 0 peržiūrų: 475

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę). Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kodel tiesiogiai iš e. savitarnos "Dnsb.eu" nepavyksta sumokėti įnašų per "Swedbank", o per "Seb" pavyksta? (2021-11-22) komentarų: 0 peržiūrų: 471

Taip, ši problema yra žinoma ir yra sprendžiama, programuotojai dirba, tikimasi greitai suderinti programas ir su "Swedbanku".
susijęs klausimas

Sveiki, pasikeiti buto savininkai, kokią informaciją pateikti, kad būtų pakeisti prisijungimo prie e. savitarnos "Dnsb.eu" duomenys? (2021-12-27) komentarų: 0 peržiūrų: 457

Gavus naujo asmens nuosavybės teisę įrodančius dokumentus (VĮ Registrų centro išduodamas nekilnojamojo turto registro išrašas) ir prašymą sugeneruoti naujam savininkui naujus prisijungimo prie e. savitarnos "Dnsb.eu" duomenis, tai ir bus padaryta. Taip pat reikėtų informacijos, ar naujasis savininkas norėtų gauti mokestinius pranešimus e. paštu (pageidautina), ar į pašto dėžutę, reikėtų naujojo savininko kontaktinių duomenų - e. pašto adreso, telefono numerio arba... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Prašau pagalbos, nes nemoku prisijungti prie e.sistemos "Dnsb.eu. (2021-11-20) komentarų: 0 peržiūrų: 452

Siūlome pabandyti jungtis vadovaujantis toliau pateikta instrukcija, jeigu vis tiek nepavyktų, siūlome paskambinti telefonu 8605 31605, jums patars. Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e.... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Negaliu prisijungti prie dnsb.eu savitarnos, kaip tai padaryti? (2021-11-17) komentarų: 0 peržiūrų: 447

Toliau tekste pateikiame prisijungimo instrukciją (suklydus įvedant slaptažodį, reikia kelias minutes palaukti, kol sistema persikraus, tik tuomet bandyti dar kartą). Jeigu niekaip nepavyktų, kreipkitės e. paštu info@dnsb.eu arba skambinkite telefonu 8 (605) 31 605. Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų)... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip e. sistemoje "Dnsb.eu" pakoreguoti neteisingai įvestus suvartoto vandens skaitiklių rodmenis? (2021-11-30) komentarų: 0 peržiūrų: 443

Jeigu naudojatės skaitiklių rodmenų deklaravimo e. sistemoje "Dnsb.eu" paslauga ir per klaidą reikšmingai neteisingai įrašėte rodmenis, patys pakoreguoti rodmenų negalėsite. Tokiu atveju pagalbos reikėtų kreiptis telefonu 8 (605) 31 605 arba e. paštu info@dnsb.eu (kas kreipiasi, dėl ko kreipiasi, kokį rodmenį pakeisti į kokį).
susijęs klausimas

Kaip įstoti į DNSB asociaciją? (2022-05-31) komentarų: 0 peržiūrų: 439

Jeigu turite omenyje interneto svetainę www.dnsb.eu, tai ji priklauso UAB "Skaidri apskaitos sistema", ši bendrovė teikia bendrijoms buhalterinės apskaitos ir konsultacinės pagalbos paslaugas. Kai kurios konsultacijos teikiamos viešai šioje e. svetainėje, kai kurios - tik bendrijų pirmininkams, valdybos nariams ir bendrijų savininkams e. savitarnoje, e. paštu, telefonu. Sutartį su bendrove pasirašo bendrijos pirmininkas. Pasiteirauti dėl bendradarbiavimo galima info@dnsb.eu arba... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kai jungiausi prie savitarnos pirmą kartą, nepasikeičiau pirminio slaptažodžio. Dabar iškilo būtinumas pakeisti pirminį slaptažodį, bet nerandu kaip pasikeisti... (2021-09-01) komentarų: 0 peržiūrų: 427

Savo slaptažodį galite pasikeisti bet kada, prisijungę prie "Dnsb.eu" e. savitarnos, dešinėje pusėje esančios skilties MANO MENIU dalyje "Keisti duomenis". Čia galima pateikti (keisti) ir daugiau savo nurodymų: dėl mokestinio pranešimo įteikimo būdo, savo e. pašto adreso pateikimo ir kt.
susijęs klausimas

Priminkite, prašau, kaip prisijungti prie sistemos. Pamiršau savo prisijungimo kodus arba galbūt visiškai nebuvau prisijungusi. (2022-06-08) komentarų: 0 peržiūrų: 424

Čia, www.dnsb.eu konsultacijų dalyje, pasirinkus temą WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams, rasite atsakymą, kaip prisijungti pirmą kartą ir kaip pakeisti slaptažodį. Jeigu nepavyktų, skambinkite telefonu 8 (605) 31 605 arba parašykite info@dnsb.eu.
susijęs klausimas

Po ilgų reikalavimų pagaliau pavyko pradėti deklaruoti elektrą G2 ir CG20 garažų, bet prapuolė garažo G1 rodmenys (ten yra įstatytas dviejų tarifų skaitiklis). Visos detalės yra prie mano deklaruojamų duomenų (pastabose), kam aš jas rašau? (2021-12-05) komentarų: 0 peržiūrų: 418

Atsakymą dėl rodmenų deklaravimo "Dnsb.eu" sistemoje gautumėte, jeigu parašytumėte laišką e. paštu info@dnsb.eu, nurodydamas ne tik problemą, bet ir jūsų bendrijos pavadinimą, savo vardą ir pavardę - kad būtų galima tą problemą patikrinti ir spręsti. Čia, viešoje erdvėje, komentuojame bendro pobūdžio klausimus...
susijęs klausimas

Kaip galėčiau prisijungti prie "Skaidri apskaitos sistema" e. savitarnos, kad pasižiūrėčiau savo mokestinius pranešimus ir kitą informaciją? (2022-03-27) komentarų: 0 peržiūrų: 403

Visa informacija pateikta viešai prieinamoje svetainėje www.dnsb.eu - žr. "Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais", pasirinkdami temą "www.dnsb.eu KAIP VEIKIA, KOKIOS GALIMYBĖS" spauskite čia arba galite pasinaudoti šia nuoroda: https://www.dnsb.eu/konsultacijos/atsakymas/noriu-prisijungti-prie-dnsbeu-sistemos-jungiuosi-pirma-953.
susijęs klausimas

Kaip prisijungti prie šio tinklapio? (2022-05-02) komentarų: 0 peržiūrų: 381

Konsultacijų dalis svetainėje www.dnsb.eu yra vieša, visiems prieinama be atskiro prisijungimo, o "Dnsb.eu" savitarnos privalumais naudojasi su UAB "Skaidri apskaitos sistema" bendradarbiavimo sutartis pasirašiusių bendrijų primininkai, valdybos nariai ir visi savininkai. Apie bendrovės paslaugas žr. čia: https://www.dnsb.eu/puslapis/5-bendrijoms-siulomos-apskaitos-paslaugos/.
susijęs klausimas

Prašau parasykite, kokia bendra skola už 2 menesius. (2022-08-18) komentarų: 0 peržiūrų: 360

Siūlytume nerašyti savo asmens duomenų čia, viešoje erdvėje. Konsultantas čia atsako į bendro pobūdžio klausimus apie bendrijų veiklą, čia pateikti klausimai ir atsakymai matomi visiems čia naršantiems. Asmeninius klausimus siūlytume užduoti tiesiogiai savo bendrijos pirmininkui, asmeninius buhalterinius klausimus galite pateikti e. pašto adresu info@dnsb.eu. Taip pat primename, kad savo mokestinius duomenis galite pasižiūrėti prisijungę prie savitarnos www.dnsb.eu.... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kas turi teisę ir kas gali sužinoti kiek yra sutaupytų lėšų bendrijoje? Nes, man, kaip bendrijos nariui yra svarbu. Ir ar įmanoma savo savitarnoje matyti bendrą informaciją dėl įsiskolinimų ir bendro bendirijos biudžeto. Pageidaujame, kad viskas būtų skaidriai, sukurti tokią grafą savitarnoje. (2022-05-30) komentarų: 0 peržiūrų: 352

Pinigų likučiai sąskaitose - nuolat kintantis dalykas, tačiau labai svarbu tai, kad bendrijos pirmininkas įvykdytų savo pareigą ir kasmet pateiktų metinę bendrijos veiklos ataskaitą kartu su revizijos ataskaita ir kartu su metinėmis finansinėmis ataskaitomis bei aiškinamuoju raštu. Bendrijos veiklos ir finansines ataskaitas turi patvirtinti bendrijos narių visuotinis susirinkimas, su jomis turi teisę susipažinti visi savininkai, jeigu ataskaitų nematėte, galite kreiptis į... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Aš noriu gauti mokestinį pranešimą tik popieriuje į pašto dėžutę, bet ne elektroniniu būdu. (2022-03-26) komentarų: 0 peržiūrų: 335

Bendrijų, kurioms buhalterinę apskaitą tvarko UAB "Skaidri apskaitos sistema", savininkai gali patys prisijungti prie www.dnsb.eu savitarnos (prisijungimo vardas ir slaptažodis - žr. jums pateiktuose mokestiniuose pranešimuose viršutiniame krašte), ir dalyje MANO MENIU > Keisti duomenis gali pažymėti, kokiu būdu nori gauti mokestinius pranešimus, gali pakeisti ir savo kontaktinius duomenis. Arba kreipkitės į savo bendrijos pirmininką, kad jis pasirūpintų (duotų nurodymą... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Negaliu prisijungti prie savitarnos. (2022-07-28) komentarų: 0 peržiūrų: 303

Pateikiame prisijungimo instrukciją, pabandykite jungtis ja vadovaudamiesi. PASTABA. Suklydus įvedant slaptažodį, reikia kelias minutes palaukti, kol sistema persikraus, tik tuomet bandyti dar kartą. Jeigu niekaip nepavyktų, kreipkitės e. paštu info@dnsb.eu arba skambinkite telefonu 8 (605) 31 605. Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Bandau registruotis, kad galėcčau pasižiūrėti ir apmokėti sąskaitas už suteiktas paslaugas, tačiau nepavyksta prisjungti. Gal kažko nežinau, kaip tai atlikti? (2022-08-18) komentarų: 1 peržiūrų: 301

Toliau tekste pateikiame prisijungimo instrukciją, tik dar atkreipiame dėmesį į tai, kad suklydus įvedant slaptažodį, reikia kelias minutes palaukti, kol sistema persikraus, tik tuomet bandyti dar kartą. Jeigu niekaip nepavyktų, kreipkitės e. paštu info@dnsb.eu arba skambinkite telefonu 8 (605) 31 605. Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai,... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Savitarnoje ir/ar prie pateiktos SF nėra pridėti papildomi dokumentai (atliktų darbų aktai, pilna darbų kaina, išlaidų paskirstymas). (2022-08-16) komentarų: 0 peržiūrų: 261

Konkrečius klausimus prašome pateikti savo bendrijos pirmininkui - jis administruoja savitarną, įkelia dokumentus savininkams peržiūrėti. Arba prašau parašyti patikslintą klausimą apie naudojimąsi dnsb.eu savitarna. Čia, viešoje klausimų e. sistemoje, konsultantas komentuoja bendro pobūdžio dalykus apie bendrijų veiklą, jis net nežino, apie kokią bendriją klausiate.
susijęs klausimas

Dėl balsavimo: nėra informacijos dėl tvoros aukščio, segmentų vielos storio. Neina prabalsuoti, raudonai išmeta, kad ne visi klausimai atsakyti. (2022-11-14) komentarų: 0 peržiūrų: 215

Jeigu kalbate apie balsavimą "Dnsb.eu" elektroninėje sistemoje, pirmiausiai turime pažymėti, kad čia viešai konsultuojantis asmuo nežino, nei kas jūs, nei apie kokios bendrijos balsavimą klausiate ir negali nieko patikrinti. Čia viešai konsultuojame bendro pobūdžio klausimais. Savo klausimą turėtumėte pateikti savo bendrijos pirmininkui arba parašykite e. apštu info@dnsb.eu.
susijęs klausimas

Padėkit slaptažodį atstatyti. Tame lange rašo, kad neteisingas adresas…. (2023-01-27) komentarų: 0 peržiūrų: 188

Pirmiausiai atkreipiame dėmesį į tai, kad suklydus įvedant slaptažodį, reikia kelias minutes palaukti, kol sistema persikraus, tik tuomet bandyti dar kartą. Jeigu niekaip nepavyktų, kreipkitės e. paštu info@dnsb.eu arba skambinkite telefonu 8 (605) 31 605. Ir pateikiame prisijungimo prie "Dnsb.eu" savitarnos instrukciją: Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema",... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip pakeisti paskyros duomenis. Pasikeite buto savininkas (2023-07-14) komentarų: 0 peržiūrų: 154

Duomenis apie pasikeitusį savininką turi pateikti bendrijos pirmininkas "Dnsb.eu" savitarnoje (kaip darbų nurodymą buhalteriui arba savininkų skiltyje). Reikia pateikti ir nuosavybę įrodantį dokumentą (registrų išrašą ar kitą).
susijęs klausimas

Noriu paprašyti nesiųsti man popierinių sąskaitų. Prisijungiu per sistemą. Ačiū. (2023-06-23) komentarų: 0 peržiūrų: 145

Prisijungus prie elektroninės savitarnos www.dnsb.eu, jūs galite pažymėti, kad norite / nenorite gauti popierinius mokestinius pranešimus (MANO MENIU > Keisti duomenis). Arba bendrijos pirmininkas, jūsų prašymu, gali parašyti nurodymą buhalteriui, kad pakeistų.
susijęs klausimas

Savitarnoje rašo, kad dar nesame sumokėję. Sumokėję esame jau prieš gerą savaitę, naudodamiesi viena sąskaita. (2023-06-22) komentarų: 0 peržiūrų: 143

Gali būti, kad į bendrijos sąskaitą pinigai dar nepervesti, todėl rodoma skola. Galutinius rezultatus matysite gavę mokestinį pranešimą už praėjusį mėnesį, jame žiūrėkite, ar sumokėtos įmokos bus įskaičiuotos kaip gautos.
susijęs klausimas

mokėjimas už 2023 m. rugsėjo mėn. buvo atliktas spalio 10 d. Prašau patvirtinti, kad už 2023-09 sumokėta. Pagarbiai Inesa (Žygio g. 48-24) (2023-10-19) komentarų: 1 peržiūrų: 124

Pavėluotai sumoktos sumos nemokėkite pagal mokestinį pranešimą už spalį (sumokėkite mažiau, nemokėdami nurodyto įsiskolinimo). Pavėluotai sumokėta suma bus įskaityt apavėluota, tai atsispindės mokestiniame pranešime už lapkritį.
susijęs klausimas

Kur galiu pamatyti mokėjimo lapą už gruodžio mėn? (2024-01-15) komentarų: 0 peržiūrų: 77

Klausimą užduokite savo bendrijos pirmininkui arba savo bendrijos finansistui. Jeigu dėl finansinės apskaitos paslaugų jūsų bendrija turi sutartį su UAB "Skaidri apskaitos sistema", visus mokestinius priskaitymus ir daugiau informacijos galite matyti slaptažodžiu prisijungę prie elektroninės savitarnos www.dnsb.eu.
susijęs klausimas

Kodėl prie įmokų nerodomas kovo 21 d. Sumokėjimas. Jei reikalinga galiu pridėti ekrano kopiją, kad buvo sumokėta per vienasaskaita.lt (2024-03-27) komentarų: 0 peržiūrų: 31

Jeigu mokėjote mėnesio gale, gali būti, kad įmoka nebuvo gauta laiku, tuomet ji bus priskaičiuota kitą mėnesį.