Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / www.dnsb.eu KAIP VEIKIA, KOKIOS GALIMYBĖS / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

susijęs klausimas

"Dnsb.eu" savitarna butų ir kitų patalpų savininkams (2021-02-17) komentarų: 0 peržiūrų: 279

E. sistemoje „Dnsb.eu“ bendrijų pirmininkai gali pateikti įvairią informaciją bendrijų nariams ir kitiems savininkams, įrašydami ją įvairiuose puslapiuose, pavyzdžiui, puslapyje „Pradžia“, „Naujienos bendrijoje“ ar kituose, ir ne tik jau esamuose, bet ir savo pačių papildomai sukurtuose. Šią informaciją bendrijos nariai ir kiti savininkai gali peržiūrėti prisijungę prie „Dnsb.eu“ savitarnos savo unikaliu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jie gali pasižiūrėti ir pateiktus mokestinius pranešimus, pasitikrinti mokėtinas sumas, pasižiūrėti mokėjimų istoriją. Skaidrumą užtikrina tai, kad e. savitarnoje savininkai gali pasižiūrėti bendrijos sąskaitas, taip pat pirmininko įkeltus dokumentus, pavyzdžiui, protokolus, gaunamus raštus ir pan. „Pradžios“ puslapyje rekomenduotume pateikti pagrindinę informaciją apie bendriją (įregistravimo data, registracijos kodas, banko sąskaitų numeriai, e. pašto adresas, valdymo organai... (skaityti viską)
susijęs klausimas

"Dnsb.eu" savitarnoje noriu pakeisti savininko duomenis, tačiau sistema neleidžia pakeisti vardo ir pavardės. (2021-03-17) komentarų: 0 peržiūrų: 265

Savininko asmens duomenys - labai svarbi saugoma informacija. Savininko vardas ir pavardė sistemoje pakeičiami tik įsitikinus, kad savininkas pasikeitė - vadovaujantis Registrų centro išduodamu "Butų (patalpų) sąrašu pastate" arba konkretaus buto (patalpos) atskiru NT išrašu. Pateikdamas oficialų dokumentą, dėl savininko pakeitimo sistemoje turi kreiptis bendrijos pirmininkas (turi pateikti nurodymą buhalteriui "Dnsb.eu" savitarnoje arba gali kreiptis į bendrovės... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Noriu prisijungti prie "Dnsb.eu" sistemos, jungiuosi pirmą kartą, kaip tai padaryti? (2021-05-18) komentarų: 0 peržiūrų: 257

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę). Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Negaunu sąskaitos už 02 mėn. (2021-03-21) komentarų: 0 peržiūrų: 254

Jeigu jūsų name įsteigta bendrija, dėl negaunamo mokestinio pranešimo (sąskaitos) siūlytume pasiteirauti jūsų bendrijos pirmininko. Jeigu jūsų bendrijos buhalterinę apskaitą tvarko UAB "Skaidri apskaitos sistema", visus mokestinius pranešimus galite pasižiūrėti ir patys - prisijungę prie savitarnos www.dnsb.eu (reikės įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį). Savitarnos dalyje MANO MENIU > "Keisti duomenis" taip pat galite pažymėti, ar norite gauti mokestinius... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Ar gali gali UAB "Skaidri apskaitos sistema" bendrijos mokėjimo pranešimą atsiųsti elektroniniu paštu? Būtų patogiau nei įprastu paštu. (2021-04-26) komentarų: 0 peržiūrų: 231

Taip, bendrovė netgi skatina kuo labiau naudotis e. galimybėmis ir sudaro tam palankias sąlygas. Kiekvienai bendrijai, kuri naudojasi UAB "Skaidri apskaitos sistema" buhalterinės apskaitos paslaugomis, suteikiama elektoninės savitarnos erdvė. Kiekvienas buto ar kitos patalpos savininkas, prie jos prisijungęs, gali įrašyti (pakeisti) savo e. pašto adresą ir pažymėti pageidavimą mokestinius pranešimus gauti e. paštu (arba į pašto dėžutę). Raginame jus prisijungti prie... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Po skyrybų tapau vienintele buto savininke, kaip pakeisti duomenys "Dnsb.eu" sistemoje? (2021-04-05) komentarų: 1 peržiūrų: 220

Pasikeitus savininkui turėtumėte pateikti tai įrodančius dokumentus (Registrų centro išduodamas nekilnojamojo turto registro išrašas) bendrijos pirmininkui, o jis turėtų pateikti užduotį atnaujinti duomenis ir "Dnsb.eu" sistemoje. Arba galite parašyti prašymą e. apštu info@dnsb.eu, pridėdama faktą įrodančius dokumentus.
susijęs klausimas

Kaip prisiregistruoti prie sistemos "Dnsb.eu"? (2021-05-01) komentarų: 0 peržiūrų: 210

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris pirmą kartą jungiantis į sistemą interneto svetainėje www.dnsb.eu yra ir slaptažodis (sutampa, reikia pakartoti). Prisijungęs prie sistemos asmuo... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kodėl "Dnsb.eu" e. savitarnoje matau tik bendrą mokėtiną sumą,o nematau lapelio su tos sumos dedamosiomis? (2021-02-17) komentarų: 0 peržiūrų: 197

Bendrovė "Skaidri apskaitos sistema" savo klientams bendrijoms (bendrijų valdomų pastatų savininkams) mokestinius pranešimus (taip vadinamus lapelius) siunčia elektroniniu paštu arba pateikia į pašto dėžutes (savininkų pasirinkimu). Mokestiniai pranešimai yra detalizuojami, detalių gausumas derinamas su bendrijų pirmininkais. Jeigu jūsų bendrija yra mūsų bendrovės klientas, jūs gaunate mokestinius pranešimus pasirinktu būdu. Taip pat galite jungtis į "Dnsb.eu" savitarną... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip sužinoti prisijungimo vardą prie e. savitarnos "Dnsb.eu"? (2021-08-31) komentarų: 0 peržiūrų: 70

Jūsų prisijungimo prie e. savitarnos "Dnsb.eu" vardas parašytas kiekviename jums pateiktame mėnesiniame mokestiniame pranešime. Veiksmai, jeigu jungiatės pirmą kartą: 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jums pateiktame jūsų bendrijos mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę). Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kai jungiausi prie savitarnos pirmą kartą, nepasikeičiau pirminio slaptažodžio. Dabar iškilo būtinumas pakeisti pirminį slaptažodį, bet nerandu kaip pasikeisti... (2021-09-01) komentarų: 0 peržiūrų: 69

Savo slaptažodį galite pasikeisti bet kada, prisijungę prie "Dnsb.eu" e. savitarnos, dešinėje pusėje esančios skilties MANO MENIU dalyje "Keisti duomenis". Čia galima pateikti (keisti) ir daugiau savo nurodymų: dėl mokestinio pranešimo įteikimo būdo, savo e. pašto adreso pateikimo ir kt.
susijęs klausimas

Kokiu prisijungimo vardu jungtis į e. savitarną "Dnsb.eu" tam, kad pasižiūrėčiau man pateiktą mokestinį pranešimą? (2021-09-27) komentarų: 0 peržiūrų: 40

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę). Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna... (skaityti viską)
susijęs klausimas

Kaip prisijungi prie "Dnsb.eu" e. sistemos? (2021-09-27) komentarų: 0 peržiūrų: 39

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai. 1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (suformuoja bendrovės "Skaidri apskaitos sistema" bendrijai paskirtas buhalteris, kiekvieną mėnesį visiems savininkams siunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto... (skaityti viską)