Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / TURTAS, LĖŠOS, PARAMA / Bendrijos lėšos

Ar galima DNSB kaupiamosios sąskaitos lėšas investuoti (padėti indėlį banke), turint DNSB narių pritarimą, išreikštą visuotinio susirinkimo metu? Ar šis indėlis bus draudžiamas pagal bendras indėlių draudimo taisykles (100000 EUR).

Neredaguotas klausimas:
Ar galima DNSB kaupiamosios sąskaitos lėšas investuoti (padėti indėlį banke), turint DNSB narių pritarimą, išreikštą visuotinio susirinkimo metu? Ar šis indėlis bus draudžiamas pagal bendras indėlių draudimo taisykles (100000 EUR). Ačiū
Klausimą uždavė: Nerijus , 2023-10-27
Paskutinė redakcija: 2023-10-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Manytina, kad į terminuotą indėlį galima būtų nukreipti tik pagal ilgalaikį planą konkrečiu tikslu (pavyzdžiui, stogo remontui) kaupiamas lėšas, t.y. tik tas, kurios bus naudojamos ateityje. Sprendimą turėtų tvirtinti dauguma savininkų.

Jeigu kaupiate atsargai, t.y. plane nenumatytiems bendrojo naudojimo objektų remonto ir atnaujinimo darbams, tokių lėšų nereikėtų nukreipti į terminuotą indėlį, nes jų gali prireikti bet kada, taip pat ir avarijoms likviduoti.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas