Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai
Ar galima kaupiamasias lėšas panaudoti tiesiogai apmokant rangovui, o ne per namo administratorių?
Neredaguotas klausimas:
Ar galima kaupiamasias lėšas panaudoti tiesiogai apmokant rangovui, o ne per namo administratorių?
Ar galima kaupiamasias lėšas panaudoti tiesiogai apmokant rangovui, o ne per namo administratorių?
Klausimą uždavė: Mindaugas, 2026-05-08
Paskutinė redakcija: 2026-06-25
Reitingas: (balsavo 0)
Paskutinė redakcija: 2026-06-25
Reitingas: (balsavo 0)
Čia konsultuojame bendrijas, preziumuojame, kad klausia bendrijos atstovas. Nežinome, kokie jūs susitarimai su jūsų bendrijos paslaugų teikėju, kurį vadinate administartoriumi (tai turbūt techninis prižiūrėtojas, kuris galbūt teikia dar kitų paslaugų), tačiau bendrija pati yra bendrojo naudojimo objektų valdytojas, gali (turi) savarankiškai valdyti savo finansus. Bendrija privalo savo vardu atidaryti atsisakitomąją ir kaupiamąją sąskaitas, mokėjimus tvirtina bendrijos pirmininkas.
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti