Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Ar teisėta yra imti iš bendrijos namų narių mokestį, jei per visuotinį bendrijos susirinkimą bendrijos narė pateikė norą atsistatydinti, visi nariai nutarė bendriją likviduoti. Bendrija nebeatlieka jokių įsipareigojimų, likvidavimo procesas dar nepradėtas

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, ar teisėta yra imti iš bendrijos namų narių mokestį, jei per visuotinį bendrijos susirinkimą bendrijos narė pateikė norą atsistatydinti, visi nariai nutarė bendriją likviduoti. Bendrija nebeatlieka jokių įsipareigojimų, likvidavimo procesas dar nepradėtas. Ačiū. Gražaus ir jaukaus pasiruošimo šventėms.
Klausimą uždavė: Lukrecija, 2022-12-15
Paskutinė redakcija: 2022-12-16
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos likvidavimas užtrunka, tai procesas. Kol bendrija nėra likviduota ir kol nepradėjo veikti paskirtasis (išrinktasis) likvidatorius, tol ji veikia, valdo bendrojo naudojimo objektus ir vykdo funkcijas.
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas