Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

...ar teisi pirmininkė, reikalaujanti išardyti vonioje priėjimą prie kanalizacijos vamzdžio, kuris yra perdengime (alkūnė) tarp pirmo aukšto ir rūsio, mat nustatyta, kad rūsyje trūkęs kanalizacijos vamzdis, tačiau griovimo darbus turi atlikti buto savininkas savo lėšomis.

Neredaguotas klausimas:
...ar teisi pirmininkė reikalaujanti išardyti vonioje priėjimą prie kanalizacijos vamzdžio, kuris randasi perdengime (alkūnė) tarp pirmo aukšto ir rūsio, mat nustatyta, kad rūsyje trūkęs kanalizacijos vamzdis, tačiau griovimo darbus turi atlikti buto savininkas savo lėšomis.
Klausimą uždavė: Tautvilas, 2024-01-26
Paskutinė redakcija: 2024-01-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendro naudojimo objektai nėra asmeninė nuosavybė, tai bendroji dalinė nuosavybė. Savininkai negali užblokuoti ar kaip nors trukdyti prieiti prie bendro naudojimo objektų, ypač, kai reikia atlikti jų remonto darbus. Kraštutiniu atveju pirmininkas gali kreiptis pagalbos į policiją, į teismą ir antstolį. Jūs turėtumėte vykdyti (kompensuoti išlaidas) prieigos prie bendro naudojimo objekto užtikrinimo darbus tik jūsų bute, o ne kur nors kitur.

Komentarai (1) 1-1
  1. Tautvilas Rinkevičius

    2024-02-19, 22:50:11
    klausimas: ar bendrijos lėšomis atlikus darbus t,y. padarytus iškirtimus sienoje, išmontavus vonią, grindis - nejaugi buto savininkas privalo savo lėšomis atlikti atstatymo darbus t.y. užbetonuoti grindyse padarytą skylę, susiklijuoti sienos plyteles, sugrąžinti vonią į buvusią vietą? AČIŪ

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas