Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų naudojimas

Bendrija turi lėšų einamojoje sąskaitoje ir terminuotuose indeliuose. Taip pat kaupia lėšas atskiroje sąskaitoje. Paaiškinkite, prašau, ar galima kaupimo lėšas pervesti į terminuotą indėlį ir gauti už tai palūkanas. Dabar už kaupimo lėšas bendrija negauna nė cento.

Neredaguotas klausimas:
Bendrija turi lėšų einamojoje sąskaitoje ir terminuotuose indeliuose. Taip pat kaupia lėšas atskiroje sąskaitoje. Paaiškinkite, prašau, ar galima kaupimo lėšas pervesti į terminuotą indėlį ir gauti už tai palūkanas. Dabar už kaupimo lėšas bendrija negauna nė cento. Ačiū.
Klausimą uždavė: IRENA, 2024-01-23
Paskutinė redakcija: 2024-01-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu savininkai kaupia tik privalomąjį kaupimą atsargai - būtiniems ilgalaikiame plane nenumatytiems darbams, kuriais užtikrinamos esminės bendrojo naudojimo objektų savybės, tai tokių lėšū terminuotame indėlyje laikyti negalima, nes jų gali prireikti čia ir dabar, kad ir avarijai likviduoti ar skubiam remontui.

Jeigu yra patvirtintas ilgalaikis planas ir savininkai konkrečiam tikslui, pavyzdžiui, stogo remontui, lėšas kaups dvejus ar daugiau metų, iki numatyto kaupti laiko galima būtų tas lėšas laikyti terminuotame indėlyje.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas