Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Bendrijoje turime papildomą parkavimo vietą, nuomos sutartis nebuvo sudaryta, mokėjome nuomą. Naujas pirmininkas nori sudaryti nuomos sutartį ir kainą kelia 100 proc., neva atsižvelgdamas į rinkos pokyčius. Ar gali pirmininkas savo nuožiūra nustatyti nuomos kainą be susirinkimo sprendimo, be protokolo, kuriame būtų aptartas šis klausimas.

Neredaguotas klausimas:
Bendrijoje turime papildomą parkavimo vietą, nuomos sutartis nebuvo sudaryta, mokėjome nuomą. Naujas pirmininkas nori sudaryti nuomos sutartį ir kainą kelia 100 proc. (50 Eur) Neva rinkos kaina, Ar gali pirmininkas savo nuožiūra nustatyti kaina nuomos? Be susirinkimo sprendimo, be protokolų, kuriuose būtų aptartas šis klausimas. Ačiū
Klausimą uždavė: Rytis, 2022-01-18
Paskutinė redakcija: 2022-01-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Sutartys gali būti rašytinės arba žodinės. Vienasmeniškai priimti sprendimą dėl bendrijos vardu taikomų nuomos įkainių bendrijos pirmininkas (valdyba) galėtų, jeigu, pavyzdžiui, bendrijos narių visuotinis susirinkimas iš anksto įgaliotų bendrijos pirmininką (valdybą) taip elgtis organizuojant bendrijos veiklą. Aukščiausias valdymo organas bendrijoje - bendrijos narių visuotinis susirinkimas. Visi sprendimai bendrijoje turi būti įforminami protokolu. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas