Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PAJAMŲ IR IŠLAIDŲ SĄMATA (BIUDŽETAS), PIRKIMAS / Bendrijos biudžetas - kas tai, kam jo reikia, kas ruošia ir kas tvirtina?

Bendrijos biudžetas - kas tai, kam jo reikia, kas ruošia ir kas tvirtina?

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-04
Paskutinė redakcija: 2021-02-09
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos veiklą būtina planuoti. Renkamų mokesčių dydžius ir išlaidoms skiriamas lėšas turi patvirtinti bendrijos nariai (kai kuriais atvejais - ir dauguma savininkų). Civilinio kodekso 4.83 str. 4 dalis nurodo: „Buto ir kitų patalpų savininkas (naudotojas) neprivalo apmokėti išlaidų, dėl kurių jis nėra davęs sutikimo ir kurios nesusijusios su įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais privalomaisiais statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimais arba dėl kurių nėra priimtas butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimo sprendimas šio kodekso 4.84 ir 4.85 straipsniuose nustatyta tvarka.“ Be to, bendrijos narių visuotinis susirinkimas turi gauti ir patvirtinti metines bendrijos veiklos ir metines finansines ataskaitas.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas