Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Bendrijos narių visuotiniame susirinkime bendrijos nariai pareiškė pageidavimą naudotis jūsų paslaugomis. Parašykite, prašau, savo paslaugų kainą. Reikalinga ne tik buhalterija, bet ir kitų dokumentų ruošimas, tokių kaip balsavimo raštu biuleteniai..

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Po visuotinio susirinkimo bendrijos nariai išreiškė pageidavimą naudotis jūsų paslaugomis. Namas yra Vilniaus centre, virš 100 m. amžiaus ir turi 33 patalpų savininkus. Parašykite, prašau savo paslaugų kainą. Reikalinga ne tik buhalterija, bet ir kitų dokumentų ruošimas, tokių pvz. kaip balsavimo raštu biuleteniai. Ačiū.
Klausimą uždavė: Karolis C., 2021-09-13
Paskutinė redakcija: 2021-09-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Preliminarius UAB "Skaidri apskaitos sistema" įkainius galite pasižiūrėti interneto svetainėje www.dnsb.eu, dalyje "Kainos": https://www.dnsb.eu/puslapis/5-bendrijoms-siulomos-apskaitos-paslaugos/.

Jeigu norėtumėte detaliau aptarti bandradarbiavimo galimybes, prašome parašyti savo pageidavimą e. paštu info@dnsb.eu (jeigu nurodysite savo telefono numerį, su jumis susisieks pardavimo vadovas) arba galite paskambinti bendruoju telefonu 8 (605) 31 605. 
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas