Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Bendrijos pirmininkas trys metai kaip yra nutraukęs savo noru darbo sutartį, valdybos kadencija baigėsi pries du metus, nera valdymo organų, ar gali pirmininkas šaukti visuotinį susirinkimą? Jeigu nėra net sutikslinto bendrijos narių sąrašo?

Neredaguotas klausimas:
pirmininkas trys metai kaip yra nutraukes savo noru darbo sutarti,valdybos kadencija baigesi pries du metus nera valdymo organu ar gali pirmininkas saukti visuotini susirinkima? jeigu nera net sutikslinto bendrijos nariu sarašo?
Klausimą uždavė: birute, 2024-03-20
Paskutinė redakcija: 2024-04-03
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu asmuo Juridinių asmenų registre vis dar įregistruotas kaip bendrijos pirmininkas, jis gali (ir privalo) sušaukti bendrijos narių susirinkimą, kuriame būtų išrinkti nauji bendrijos valdymo organai. Tas asmuo taip pat sušaukto susirinkimo dieną savo parašu turi patvirtinti bendrijos narių sąrašą, kurį reikės pridėti prie susirinkimo protokolo. Jis turi tą sąrašą pateikti.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas