Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Daugiabučio administratorius sukčiauja pateikdamas mokesčius už bendro naudojimo elektrą (vieni butai moka, kiti ne, turime įrodymus). Veikiame pagal jungtinės veiklos sutartį. Šiuo metu norime keisti administratorių, tačiau norėtume patikrinti vedamą apskaitą. Kaip gyventojai galėtų to išsireikalauti, kas galėtų tai atlikti (savivaldybė?), kokie yra daugiabučių administratorių apskaitos kontrolės mechanizmai?

Neredaguotas klausimas:
Daugiabučio administratorius sukčisuja pateikdamas mokesčius už bendro naudojimo elektrą (vieni butai moka, kiti ne, turime įrodymus). Veikiame pagal jungtinės veiklos sutartį. Šiuo metu norime keisti administratorių, tačiau norėtume patikribti vedamą apskaitą. Kaip gyventojai galėtų to išsireikalauti, kas galėtų tai atlikti (savivaldybė?), kokie yra daugiabučių administratorių apskaitos kontrolės mechanizmai?
Klausimą uždavė: Ramunė, 2022-07-18
Paskutinė redakcija: 2022-07-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Patartume peržiūrėti ir vadovautis savininkų pasirašytos jungtinės veiklos sutarties nuostatomis ir su paslaugų teikėjais pasirašytų sutarčių nuostatomis. Jungtinės veiklos sutarties pagrindu savininkų įgaliotasis asmuo turėtų atstovauti savininkus, ginti jų interesus kontroliuodamas paslaugų teikėjų veiklą. Įgaliotasis asmuo taip pat galėtų sušaukti savininkų susirinkimą, kuriame galėtų būti priimti tam tikri sprendimai (pakeisti paslaugų teikėjus ir kiti).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas