Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Dviejų namų savininkai nori nuomotis žemę automobiliams statyti. Abiems namams vietų neužteks.Niekas negarantuoja, kad bus vietos. Kai kurios šeimos turi po kelis automobilius. Aš esu nevairuojanti ir automobilio neturiu.Ar privalėsiu mokėti nuomos mokestį? Žmonės pikti, kad nepritariau ir noriu atsisakyti jį mokėti.

Neredaguotas klausimas:
Du namai nori nuomoti žemę automobiliams statyti.Abiems namams vietu neužteks.Niekas negarantuoja,kad bus vietos.Kai kurios šeimos turi po kelis automobilius.Aš esu nevairuojanti ir automobilio neturiu.Ar privalėsiu mokėti nuomos mokestį?Žmonės pikti,kad nepritariau ir noriu atsisakyti jį mokėti.
Klausimą uždavė: Renata, 2022-05-28
Paskutinė redakcija: 2022-05-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu sprendimą priims savininkų dauguma ir jeigu aikštelė bus bendrojo naudojimo (visiems), tai ir mokesčiais turėtų prisidėti visi savininkai (šiandien vienas turi automobilį, kitas neturi, rytoj gal bus atvirkščiai, be to, svečiai su automobiliu gal atvažiuos ir pas neturinį automobilio...). Verta prisiminti ir tai, kad galima pasitvirtinti naudojimosi aikštele vidaus tvarką.

Gabūt galima svarstyti ir tokį variantą - kad žemę tam tikram laikui nuomojasi dalis savininkų - tie, kurie turi automobilius, tada tik jie naudotųsi... 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas