Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ / Visų butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimo organizavimas

Esu namo bendrijos narys nuo 2021 03 12 dienos. 2018 m. bendrijos narių dauguma buvo nubalsuota už neteisėtos tvoros pastatyma valstybineje žemėje, nesuderinus su savivaldybe. 2022 m. prasidėjus tesiniam ginčui, bendrija turi teisinių išlaidų, kurias dalija visiems nariams. Ar privalau mokėti dėl neteisetos tvoros atsiradusias teisines išlaidas?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Esu namo bendrijos narys nuo 2021- 03-12 dienos. 2018 m bendrijos nariu dauguma buvo prabalsuota uz neteisetos tvoros pastatyma valstybineje zemeje, nesuderinus su savivaldybe. 2022m prasidejus tesiniam gincui , bendri9ja turi tesiniu islaidu kurias dalija visiems nariams. Ar privalau moketi del neteisetos tvoros atsiradusias teisines islaidas.
Klausimą uždavė: Rimante, 2022-11-17
Paskutinė redakcija: 2022-11-17
Reitingas:
(balsavo 0)

LR Civilinio kodekso 4.85 str. 6 dalyje įtvirtinta nuostata:

"Butų ir kitų patalpų savininkų (ar jų dalies) sprendimai skelbiami Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka ir galioja visiems (ar tos dalies) butų ir kitų patalpų savininkams, taip pat tiems savininkams, kurie įgijo nuosavybės teises į butus ir kitas patalpas po šių sprendimų priėmimo."

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas