Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Esu permokėjusi už vandenį iki 1180 parodymo, skaitikliai rodo dar tik 1156, o jūs vis skaičiuojate man skolas už vandenį. Prašau patikslinti mano mokėjimus.

Neredaguotas klausimas:
Esu permokėjusi už vandenį iki 1180 parodymo, skaitliukai rodo dar tik 1156 o jūs vis skaičiuojate man skolas už vandenį. Prašau patikslinti mano mokėjimus. ačiū
Klausimą uždavė: Rita, 2022-10-26
Paskutinė redakcija: 2022-10-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Klausimą apie mokesčius už vandenį turėtumėte pateikti vandenį jums tiekiančiai ar mokesčius už vandenį administruojančiai organizacijai (žr. informaciją jums pateiktuose mokestiniuose pranešimuose).

Čia www.dnsb.eu viešai bendrijų veiklos klausimais konsultuojantis asmuo nežino, nei kas jūs, nei iš kurio miesto, nei kaip gaunate vandenį, nei kas surenka įmokas už jums tiekiamą vandenį, nei kitų detalių.

P.S. Turėkite omenyje, kad gali būti priskaitomas mėnesinis administravimo (abonentinis) mokestis, kurį tenka mokėti net visai nesunaudojus vandens.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas