Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Garažų pirmininkas pasiėmęs iš Registrų centro visų garažų savininkų duomenis, pateikia vienam iš garažų bendrijos savininkų kitų savininkų duomenis be jų sutikimo. Tai leistinas veiksmas garažų pirmininku, ar reikia kreiptis į duomenų apsaugos inspekciją už nutekintus duomenis?

Neredaguotas klausimas:
Garažų pirmininkas pasiemęs iš registrų centro visų garažų savininkų duomenis pateikia vienam iš garažų bendrijos savininkų, kitų savininkų duomenis be jų sutikimo. Tai leistinas veiksmas garažų pirmininkui ar reikia kreiptis į duomenų apsaugos inspekciją už nutekintus duomenis?
Klausimą uždavė: Rytis, 2023-08-07
Paskutinė redakcija: 2023-08-08
Reitingas:
(balsavo 0)

VĮ Registrų centro išduodamą "Butų (patalpų) sąrašą pastate" teisėtu tikislu gali gauti ir bendrijos pirmininkas, ir bet kuris savininkas. Svarbu, kokiu tikslu duomenys bus naudojami, galbūt teisėtai organizuojant savininkų susirinkimą?...

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas