Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Gavome mokėjimo nurodymą už 2021 m. 10 mėn. Prašome patikslinti mokėjimus, nes pagal mūsų skaičiavimą spalis jau apmokėtas, o naujas (parengtas 2021 11 09) turėtų būti už lapkritį.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, gavome mokėjimo nurodymą už 2021-10 mėn. Prašome patikslinti mokėjimus, mes pagal mūsų skaičiavimą spalis jau apmokėtas, o naujas (parengtas 2021-11-09) turėtų būti už lapkritį. Ačiū.
Klausimą uždavė: Inesa, 2021-11-10
Paskutinė redakcija: 2021-11-11
Reitingas:
(balsavo 0)

Mokestiniai pranešimai yra rengiami ne už būsimą (tą, kuris dar nesibaigė), bet už praėjusį mėnesį, kitaip ir negali būti, nes be fiksuotų mokėjimų atsižvelgiama ir į faktinius duomenis, tokius kaip, pavyzdžiui, per praėjusį mėnesį sunaudotos bendrojo naudojimo elektros kiekis ir kitus. Lapkričio mėnesį turėjo būti pateiktas mokestinis pranešimas už spalį ir tai yra teisinga. Dėl detalesnio išaiškinimo siūlome kreiptis į savo bendrijos pirmininką arba rašykite e. paštu info@dnsb.eu, pateikdami aiškius konkrečius klausimus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas