Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Gyvemame 5 iš 9 aukštų daugiabutyje. Virtuvės sienoje turime kyšantį šilumos komencancinį vamzdį. Ar galima pakeisti jo vietą panaikinant jį iš matomos vietos? Jei taip, ar reikia tam gyventojų sutikimo?

Neredaguotas klausimas:
Mūsų daugiabutyje yra 8 laiptinės, tačiau tik 2 iš jų yra liftai. Lifto naudojimosi (valymo, elektros, kt.) išlaidas apmoka tik tų laiptinių, kur liftai yra, gyventojai, tačiau remonto išlaidas išdalino visiems namo gyventojams net ir tiems, kurie gyvena laiptinėse be liftų. Ar yra kokia galimybė ne visiems gyventojams apmokėti lifto remonto išlaidas?
Klausimą uždavė: Rūta, 2022-11-23
Paskutinė redakcija: 2022-11-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Norint pašalinti ar kaip nors pakeisti bendrojo naudojimo objektą (nesupratome, apie kokį vamzdį rašote), būtina gauti daugumos savininkų sutikimą, gali prireikti ir projekto, statybą leidžiančio dokumento ar kitų derinimo dokumentų. Kreipkitės į jūsų namo bendrijos pirmininką, jis įvertins jūsų prašymą, atsižvelgdamas į konkrečias detales, ir paaiškins galimybes ir procedūras.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas