Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKAI, BENDRIJOS NARIAI / Butų ir kitų patalpų savininkų kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Gyvenu mažojoje bendrijoje, tačiau nesu bendrijos narys, ar privalau vadovautis visais bendrijos priimtais ir bendrijos patvirtintais sprendimais, nors kai kurie sprendimai man nepriimtini?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Aš gyvenu mažojoje bendrijoje, tačiau nesu bendrijos narys, ar privalau vadovautis visais bendrijos priimtais ir bendrijos patvirtintais sprendimais? nors kai kurie sprendimai man nepriimtini. PVZ: žolės pjovimo grafikas ( bendrijos nariai priėmė sprendimą, kad iš 10 narių pjauna tik 5 nariai tame tarpe ir aš, nors turėtų pjauti visi 10 ). Dėkoju, Už atsakymą.
Klausimą uždavė: Narys, 2023-07-27
Paskutinė redakcija: 2023-07-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Net ir būdamas pasyvus savininkas (nestojantis į bendriją) turite vykdyti teisėtai priimtus jūsų bendrijos sprendimus. Arba galite sprendimų teisėtumą ginčyti ginčų nagrinėjimo komisijoje (jeigu tokia bendrijoje yra) arba teisme.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas