Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Gyvenu paskutiniame mano aukšte (5 aukštas), bute užsikišo kanalizacija, atėjęs santechnikas pasakė, kad bėda su nuotekų stovu, kas turi mokėti už stovo atkimšimą, 4 aukšte stovas paeina, užsikišęs kažkur tarp 5 ir 4 aukšto.

Neredaguotas klausimas:
Gyvenu paskutiniame mano aukšte (5 aukštas) bute užsikišo kanalizacija, atėjęs santechnikas pasakė, kad beda su nuotekų stovu, kas turi mokėti už stovo atkimšimą, 4 aukšte stovas paeina, užsikišęs kažkur tarp 5 ir 4 aukšto.
Klausimą uždavė: Vaida, 2021-09-23
Paskutinė redakcija: 2021-09-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrai yra organizuojama bendrojo naudojimo objektų techninė priežiūra pagal privalomuosius jos priežiūros reikalavimus ir jeigu reikėtų suremontuoti kokį bendrojo naudojimo objetą, pavyzdžiui, kad ir prakiurusį kanalizacijos stovą, mokesčiai būtų paskirstyti proporcingai visiems savininkams. Iš pateikto trumpo apibūdinimo galima suprasti, kad jūsų atveju remontuoti nieko nereikėjo, o reikėjo tik išvalyti (atkimšti) vamzdžius ir jeigu priežastis - užkimšimas atliekomis, tuomet logiška ir suprantama, kad už išvalymą sumoka tas, kuris užkimšo...

Visais atvejais reikia analizuoti, koks objektas yra tvarkomas (bendrojo naudojimo ar asmeninio naudojimo), kokie reikalingi darbai (remontas pagal privalomuosius reikalavimus, pegerinimo darbai ar kokie kiti), svarbu nustatyti problemos priežastis (gal tai asmens neatsakingos veikos pasekmė, o gal bendrojo naudojimo objekto defektas) ir panašiai. Tik detaliai išanalizavus konkrečią situaciją galima pasakyti, kas turi mokėti už tam tikrus darbus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas