Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Įstatėme duris su kodais tam, kad durys būtų uždarytos ir dieną, ir naktį. Dėl saugumo. Vaikams duris su kodu atidaryti gal sunku, bet kai vaikai jau grįžta, vakare duris galima ir reikia uždaryti. Tai nesunku, būkime supratingi.

Neredaguotas klausimas:
As turiu klausima....... istatem durys su kodais kad uzdaryti ir diena ir nakti durys....nu suprantu vaikaims...sunku atidaryti durys...!!! bet pries nakti ateik kaip vaikai gryzo namo...uzdaryk durys...nieko daugiau nereikia...mano mamai nieko daugiau nereikia tik duru saugumo... Ir as vakarais turiu eiti uzdaryti durys,,,... Nu gali buti ir nesunku...as tik paprasiaus ....nu saika tiesiog reikia supratymo ir bukim vienas kitam supratingi...
Klausimą uždavė: Gerardas, 2021-05-24
Paskutinė redakcija: 2021-05-25
Reitingas:
(balsavo 0)

Suprantamas susirūpinimas dėl gyventojų saugumo ir bendros tvarkos laikymosi. Siūlytume paprašyti jūsų bendrijos pirminininko pakabinti laiptinėse ir kitaip jūsų bendrijoje priimtu būdu išplatinti pranešimą, raginantį laikytis tvarkos. Be to, bendrija gali pavirtinti vidaus tvarkos taisykles.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas