Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Jei pastatą prižiūri UAB "ADMI", tačiau buhalterija ir vadybininkė nebendradarbiauja ir neatsako į klausimus, kokie atlikti darbai ir iš kur tokios sumos, prirašo už papildomus darbus po 12 eur, tačiau nepaaiškina už kokius darbus, kur galima kreiptis dėl SF išrašymo skaidrumo?

Neredaguotas klausimas:
Jei pastatą prižiūri UAB admi, tačiau buhalterija ir vadybininkė nebendradarbiauja ir neatsako į klausimus kokie atlikti darbai ir iš kur tokios sumos, prirašo už papildomus darbus po 12 eur, tačiau nepaaiškina už kokius darbus, kur galima kreiptis dėl SF išrašymo skaidrumo?
Klausimą uždavė: Skaidrumas, 2022-10-31
Paskutinė redakcija: 2022-11-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Galite savivaldybės paskirtą administratorių skųsti (raštu) savo savivaldybei (savivaldybėms priskirta pareiga kontroliuoti jų darbą). 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas