Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Jūs labai gerai konsultuojat bet taip ir nepaaiškinot kas turi išmokėti nepanaudotas atostogas. Kaip prieš jums priimant bendriją BSB "Rasa" dokumentus iš buhalterės ir buvusios pirmininkės. Kaip skambinau pirmą kartą sakėt, kad turėjo buvusi pirmininkė. Bet ji 28 d. spalio buvo atjungta nuo visko t.y. nuo Sodros nuo VMI, nuo banko. O dabar jūs perėmę buhalteriją liepėt kreiptis į pirmininką.Tai atleiskit kas vykdo buhalterinius mokėjimus.

Neredaguotas klausimas:
Jūs labai gerai konsultuojat bet taip ir nepaaiškinot kas turi išmokėti nepanaudotas atostogas. Kaip prieš jums priimant bendriją BSB "Rasa" dokumentus iš buhalterės ir buvusios pirmininkės. Kaip skambinau pirmą kartą sakėt kad turėjo buvusi pirmininkė.Bet ji 28d spalio buvo atjungta nuo visko t.y.nuo Sodros nuo vmi ,nuo banko.Odabar jūs perėmę buhalteriją liepėt kreiptis į pirmininką.Tai atleiskit kas vykdo buhalterinius mokėjimus.
Klausimą uždavė: Rima, 2022-11-25
Paskutinė redakcija: 2022-11-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Buhalteriniam mokėjimui turi būti pagrindas - darbuotojo prašymas išleisti atsostogų, bendrijos pirmininko įsakymas išleisti atostogų, darbuotojo prašymas atleisti iš darbo, atsakingo asmens įrašas apie darbo sutarties nutraukimą ar koks kitoks. Čia viešai konsultuojančiam asmeniui nėra žinoma jūsų konkreti situacija, į ją turėtų įsigilinti bendrijos pirmininkas, kuris taip pat turėtų išsiaiškinti su bendrijos buhalteriu, kas galbūt nėra padaryta tinkamai, kokių dokumentų galbūt trūksta ir pan. Jeigu jūsų bendrijos buhalterinę apskaitą tvarko UAB "Skaidri apskaitos sistema", galite parašyti konkretų klausimą ir e. pašto adresu info@dnsb.eu.
 

Komentarai (1) 1-1
  1. apsišaukėliai panašu

    2023-05-03, 11:05:49
    kas gali pasitikėti tokia šios firmos veikla,jeigu ji nesugeba atsakyti nei į vieną klausimą

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas