Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kaip bendrija turi samdyti žmogų, atsakingą už šilumos ir elektros ūkį? Ar tai turi būti žmogus įdarbintas bendrijoje? Ar gali būti paslaugų sutartis su kita įmone? Kokios yra sąlygos ir dokumentai kuriuos turime pasirašyti?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, kaip bendrija turi samdyti žmogų atsakingą už šilumos ir elektros ūkį? Ar tai turi būti žmogus įdarbintas bendrijoje? Ar gali būti paslaugų sutartis su kita įmone? Kokios yra sąlygos ir dokumentai kuriuos turime pasirašyti? Ačū
Klausimą uždavė: Laurynas, 2023-06-01
Paskutinė redakcija: 2023-06-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrija gali pasirašyti darbo sutartį su atitinkamos kvalifikacijos specialistu, gali pasirašyti ir paslaugų teikimo sutartį su atitinkamas paslaugas teikiančia organizacija, jums rinktis ir spręsti.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas