Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kaip teisiškai pagrįstai parenkamas namo atnaujinimo projekto administratorius? Ar DNSB pirmininkas parenka ką nori?

Neredaguotas klausimas:
Kaip teisiškai ir pagrįstai parenkamas namo atnaujinimo projekto administratorius? Ar DNSB pirmininkas, parenka ką nori?
Klausimą uždavė: Dovilė, 2021-12-10
Paskutinė redakcija: 2021-12-10
Reitingas:
(balsavo 0)

"Sprendimą atnaujinti daugiabutį priima butų ir kitų patalpų savininkai balsų dauguma (daugiau kaip 55 proc.). Balsavimo metu paskiriamas daugiabučio namo atnaujinimo administratorius. Juo gali būti namo valdytojas, arba viešoji įstaiga „Atnaujinkime miestą“. Tokią informaciją skelbia Vilniaus miesto savivaldybės viešoji įstaiga "Atnaujinkime miestą". Namo valdytojas - tai bendrija arba savivaldybės paskirtasis administratorius. Plačiau apie tai skaitykite interneto svetainėje: https://amiestas.lt/renovacijos-pradzia/.
Kitų miestų ir rajonų savivaldybės taip pat turėtų pateikti savo informaciją šiuo daugiabučių savininkams aktualiu klausimu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas