Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kam priklauso bendra patalpa, kuri jungia kaimynų tamsiuosius kamabriukus bei vonias, zona už vadinamų kapsulių. Patalpa plane vaizduojama tiesiog kaip tuščia zona, kurioje yra ventiliacijos angos. Ar kaimynas, išsididinęs iki pat kito kaimyno sienos patalpas, tai daro teisiškai, nieko neinformavęs?

Neredaguotas klausimas:
Kam priklauso bendra patalpa kuri jungia kaimynų tamsiuosius kamabriukus bei vonias, zona už vadinamų kapsulių. Patalpa plane vaizduojama tiesiog kaip tusčia zona kurioje yra ventiliacijos angos. Ar kaimynas išsididinęs iki pat kito kaimyno sienos patalpas, tai daro teisiškai, nieko neinformavęs?
Klausimą uždavė: Vartotojas, 2023-05-26
Paskutinė redakcija: 2023-05-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Tokius atvejus reikėtų nagrinėti individualiai, tikrinant ir įsigilinus į detales, bet iš jūsų parašymo abejonių, kad asmuo savavališkai pasididino plotą, kyla. Tai, kas valdoma asmenisškai, yra norodyta Nekilnojamojo turto registro duomenų bazėse (plotai ir pan.), visa kita pastate - bendroji dalinė nuosavybė. Be savininkų sutikimo savavališkai užėmęs pastato dalį asmuo, manytina, elgiasi neteisėtai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas